Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Speckó animét keresek! Segíten...

Petrovics Milán kérdése:

Speckó animét keresek! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Nos, lényegében az összes animet típust szeretem (kívéve a Boys Love-ot, mert fiú vagyok) de most szeretnék pár feltételt támasztva segítsèget kérni a többi fantól.

Első sorban tudnátok-e valami egyedi hárem animét mondani, ami nem annyira klisés és a történetszál rendesen levan zárva szerelem szempontjaból is. (Vagyis választ valakit.)

Másik, tudtok-e esetleg olyat mondani, ahol a főszereplő ki van taszítva és csak sok küzdelem árán tud beilleszkedni. (Nem olyanra gondolok, mint az Ao no Exorcist, mert ott szinte azonnal mindenkivel összehaverkodik, valami komolyabbra.)

3.-nak esetleg valamilye overpower vagy számítógépes játékról szóló anime.

Végül pedig valami időhurkos animét, ha tudtok.



2018. nov. 7. 01:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mellesleg láttam. Érdekes anime volt. Kár az alapötletért, mert amúgy kicsit rosszul lett megoldva. Szinte semminek nem volt jelentősége. Alig változott valami. Elég szomorúnak találtam a befejezést. De ismétlem, ami érdekesnek találnak a fanok azt szívesen meglesem.
2018. nov. 28. 21:22
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg Gamers! ?

Nem hárem, csak Dunát lehet rekeszteni benne a félreértésekből. Mivel vígjáték animéről beszélünk, ezek a félreértések nem hajtépős, irritáló melodrámát, hanem sírógörcsöket eredményeznek.


Nem épp időhurok, de a katyvasz-timeline nagy szerepet játszik benne: Kimi no Na Wa (egészestés)


Nagi no Asukara: nem hárem, csak bonyolult benne a szerelmi szituáció.


Netojuu no Musume: a 3. kategóriádhoz


ReLife: nem időhurok, de a főszereplő vagy 10 évvel megfiataladik benne, úgyhogy technikailag ő saját magán belül időutazik egy kicsit

2018. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az utolsót láttam, de köszi. Mindenképp rájuk nézek.
2018. dec. 1. 16:53
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon köszi. Gamers nagyon adta.
2019. jan. 3. 01:39
 15/18 anonim ***** válasza:

Steins;Gate


Időutazós sorozat, de időhurkok és paradoxonok nélkül. Egyértelműen az etalon a témában, nem pusztán az animék, hanem úgy en bloc a legjobb, leglogikusabban felépített időutazós történet.

2019. jan. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Már korábban belekezdtem a Steins Gate-be kicsit lassan, de haladok vele. Ritkán szüneteltetek animét, de ezzel kicsit várok.
2019. jan. 13. 19:41
 17/18 anonim ***** válasza:

A mai napig nem értem, hogy képesek unatkozni az emberek a Steins;Gate első felén.


- az alapozza meg a dolgokat a második felére, felépíti rendesen a karaktereket, stb.

- kidolgozza az időutazás szabályait (világépítés)

- rengeteg apró előreutalás a második etapra

- sokkal reálisabb, hogy a tragédiák és a problémák lassan, fokozatosan szakadnak a főszereplőink nyakába, nem pedig hirtelen

2019. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nos, sok animét néztem, ami hasonló módon építette fel a történteket. Igazából, szerintem csak azért unhattam bele, mert addigra túl sok olyan típusú animét néztem meg. De most újra elkezdtem. (Nem az elejétől.)
2019. jan. 20. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!