Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elmagyarázná valaki mi van a...

Elmagyarázná valaki mi van a Tokyo Ghoul új évadban?

Figyelt kérdés

Kezdtem azt érezni, hogy ez az anime már csak a mangaolvasóknak van, mert én semmit nem értek belőle. Nem olvastam a mangát. Annyira összevissza történik minden benne...

Pl. ki az az egyszemű király? ki volt? most akkor kaneki lett?

Milyen szerepet játszott ebben arima?

Kik azok a bohócok, kik ellen vannak?

Az a komornyiknak kinéző nyomozó most jó vagy rossz? És amúgy tudják-e hogy ghoul?

De ha valaki leírná szépen vagy linkelne oldalt ahol a történet megvan, azt nagyon megköszönném!



2018. nov. 26. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az animével. Az első évad még valahogy elmegy de a második már alig követi a mangát. Szóval ha egy élvezhető és értelmezhető sztorit akarsz, akkor inkább kezdj bele a mangába. :)
2018. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben jól tudom (nyugodtan javítsatok ki ha tévedek) az egyszemű király egy olyan titokzatos személy a TG világában, akit a ghoulok a forradalom fogalmával kapcsolnak össze. Arima volt az eredeti "király" (persze erről senki sem tudott rajta és Eto-n kívül) és titokban összejátszott Etoval hogy egyfajta békét tudjanak teremteni a világban ghoulok és emberek között. Kanekit mint örökösét edzette/tanította, és miután utóbbi legyőzte őt, Arima azért lett öngyilkos hogy átadhassa a "trónt".


A bohócok egy ghoul szervezet, akik céljàt nem nagyon lehet tudni, habár abból kiindulva hogy Furuta is a tagja talán ugyanazt akarják amit ő (vagy amit hazudott nekik).


Hogyha Furutára gondolsz akkor ő nem éppen pozitív szereplő, és nem, nem tudják hogy ghoul (akkor nem vezethetné a CCG-t), de ennél többet nem mondanék róla mert nem akarok spoilerezni. Remélhetöleg azért az ő szerepe tisztázódik az anime végére.

2018. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nos kiegészítem azzal hogy volt egy egyszemű király aki egy nagyon erős Ghoul volt a Washuu klán legyőzte majd ez után alapitották a CCG-t Washuu Tsuneyosi vezetésével a földalatt rekedt a mai napig.Bár ez


nemlett megmagyarázva de a státusza szerint az eredeti egyszemű király eltűn.....Eto és Arima össze beszélt és Arime lett a kövi egyszemű király hogy át basszák a V-t és mivel ők a régit várták vissza nem gondoltak hogy egy új is lesz Kaneki személyében.Furuta egy abszolult retardált gonosz de az a szorakozottabb fajta.Ő is a kert gyerekei közé tartozik mint Arima.Majd Kanou belé operálja rize kaguneját.Szerelmes Rizébe és ő szöktette meg a Vtől mert ott verték Rizét megrontották...stb...A bohócokat Roma Hoito alapitotta az ő céljuk nem igazán tiszta mivel az egész világot egy nagy cirkusznak látják.Régen nagy fenyegetésnek számitottak.

2018. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!