Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretnek a nők olyan...

Miért szeretnek a nők olyan filmeket nézni, mint a szürke 50 árnyalata és a többi része? Hiszen a férfi erőszakos és perverz is, a nő meg alá van rendelve, mint egy rabszolga.

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát, a női lélek egy nagy rejtély, a többségük ezek szerint vonzódik az ilyen macsós hímekhez, akik dominálják.
2018. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%

Nő vagyok és eszemben sincs ilyen szrokat megnézni.

Más általánosítás esetleg?

2018. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

A filmet nem láttam, a könyv meg untatott, nem tetszett.

Viszont az ilyen férfiak meg tetszenek.. :)

2018. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

a legjobban a szépség és a szörnyeteg mese szemlélteti ezt leginkább,hogy miért.

szóval ott a pali hiába szó szerint egy szörny,de olyan szinten gazdag és hatalmas,hogy kastélya,meg szolgaserege van.

szóval szerintem át sem kellene változnia maradhatna szörny,akkor is csomó nő szívesen lenne a csaja.

a szürke 50 meg lényegében ugyanez,ha gazdag és hatalmas vagy,a társadalmi ranglétra csúcsán állsz,akkor lehetsz aberrált,vagy paraszt,akkor is imádni fognak és bármit megtesznek neked a nők.

2018. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
A szürke ötvenet inkább hagyjuk, már a könyv is írói szemmel nézve egy szenny :D
2018. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Kíváncsiságból elmentem megnézni az első részt. Annyira rosszul játszottak, hogy már nekem volt kínos. (Persze a másik kettőt is megnéztem...nem csalódtam. Olyan rosszak voltak, mint az első.)Megnézni és szeretni szerintem nem ugyanaz. De biztos vagyok benne, hogy vannak ilyen párkapcsolatok. Ezek előre "kiosztott" szerepek. A nő tisztában van vele, hogy mit vállal. Lehet arra voltak kíváncsiak, milyen is egy ilyen szoba, milyen "használati" tárgyak vannak, hogyan kell azokat használni...Vannak nők, akik úgy tudnak szeretni, hogy bármit elviselnek, csak ne veszítsék el szeretetük "tárgyát". Szerintem a pénz teljesen mellékes dolog egy ilyen kapcsolatban. Nem fizet azért, hogy megverje, megalázza...a nő önként szeretné ezt, mert így jó neki...Persze, hogy ez nem normális! De azért van ilyen. Mondjuk egy pszichológus jobban el tudná magyarázni ezeket a dolgokat. Szerintem olyan, mint amikor a férfi dominához fordul. Akkor meg ő a rabszolga. Furcsa szexuális magatartások, de léteznek. Ez a film nem feszegeti a határokat, hanem átlép rajta. Kíváncsiak mi van a túloldalon.
2018. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
32%

En olvastam a konyvet es filmez is lattam, persze a konyv 100x jobb.

Szamomra nem a perverzion meg a szadista dolgokon volt a hangsuly, hanem azon, hogy a ket foszereplo hogyan valtozott meg a masik felert.

Na meg persze, szerintem mindenki szeret ilyen dolgokon fantazialni,meg ha nem is vallja be.

20/L

2018. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom a hozzászólók nagy része képes eltekinteni attól, hogy ez a szadista viselkedés nem helyén való. Kérdés, hogy ez normálisnak számít-e? Már értem miért szeretik annyian ezt a filmet.
2018. júl. 17. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

persze hogy nem normális.

de a filmben a fickó infantilizmusa a kiváltó,a hibás szexuális szocialódása és az érzelmi analfabétizmusa.

nem pedig elve kártékony és nem a kiégettsége miatt aberrált,ami általában lenni szokott.

én ma néztem meg a 3. részt ami majdnem foghúzás szerű élmény volt és abból ez jött le.

szóval amint fejlődött egy kicsit az empatikus érzéke,felnőtt egy kicsit és abba is hagyta nagyjából a felháborító tulok fa-sz viselkedését.

és a nőknél is ez az egyik legfőbb ábránd kép,ami miatt sikeres ez a film.

a csaj megszelídíti benne a beteg állatot.

és itt megint érvényes a szépség és a szörnyeteges párhuzamom.

ott is az elején a szörny agresszíven bevágja bellt egy tömlöcbe.

aztán 1 órával később már lassúznak.

de hogy idáig legyen ideje eljutni a szörnynek,a csajnak szembesülnie kell azzal,hogy milyen szinten befolyásos és hatalmas is a szörny,vagyis hogy nem akárki.

2018. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Pedig a szürke elég gyenge eresztés. Vannak sokkal jobb könyvek is ebben a témában.
2018. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!