Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Toradora-t érdemes megnéznem?

A Toradora-t érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már róla, de nem vettem rá magam, hogy megnézzem, így kérdem hogy érdemes lenne e?

2018. nov. 29. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírod a slice of life románc animéket és a tsundere karaktereket, akkor igen.
2018. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
illetve ha szereted a 20 résznyi való unatkozást hogy az utolsó 4 részben történjen az amit az egész anime nézése közben vártál
2018. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szórakoztató, én élveztem nézni ^^
2018. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szórakoztató volt. Az eleje kissé lapos, de a vége nagyon jó
2018. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én meg pont fordítva gondolom. Az első fele jó, a második fele túltolt borzalom.
2018. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyom cuki anime jó sztorival és aranyos karakterekkel, én csak ajánlani tudom :D
2018. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Néz meg belőle egy két részt és ha tetszik akkor folytatod ha nem akkor abba hagyod nem tudom mit kell ezt túl komplikalni
2018. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leginkább a karakterek tetszettek benne, mivel még azt is nagyon megkedveltem akit úgymond negatívabb színben tűntettek fel.

Nézz meg belőle 2-3 részt, ha tetszik szerintem már ne hagyd abba. :D

2018. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trevor. ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy rossz, de az első felét végiguntam, a második fele viszont tetszett, bár nekem Taiga már túlságosan tsundere volt. Nézd meg, lehet hogy tetszeni fog.


A mangaka egy másik műve, a Golden Time is kapott adaptációt, ráadásul ugyanaz a stúdió készítette (J. C. Staff), nekem a hibái ellenére is sokkal jobban bejött, mint a Toradora.

2018. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!