Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » JoJo no Kimyou na Bouken...

JoJo no Kimyou na Bouken animét érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés
Eddig 5 részt láttam belőle de nem nyűgözött le. A történet olyan összecsapott, és még a szokásosnál is nagyobb ostobaságot láttam eddig benne, még shounenhez mérten is (a karját csak úgy simán megnyújtja mintha gumiból lenne, mondván az ízületekben ki van iktatva a fájdalomérzet...). Ettől függetlenül ha később jó lesz akkor folytatom.
2017. aug. 18. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az első nem lett annyira jó, mint a többi. Van egy sajátos stílusa, amit meg kell szokni. Ha eddig nem jött be, nem kell erőltetni, nem kötelező ezt nézni, viszont a 2. 3. stb évadok már jobbak, úgy is érthető nagyjából ha ezt nem nézed végig.
2017. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Egyébként nem tartom nézhetetlennek az első évadjat sem, de ha ettől nem lesz jobb a többi, akkor nem folytatom.
2017. aug. 18. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az egyáltalán nem ostobaság. A valóságban is képesek erre emberek, akármilyen hihetetlennek hangzik is. (Ha Ez zavar, akkor mit szólsz ahhoz, amikor mondjuk egy karakter akarattal be tudja festeni a haját? :D)

Én am kb 7 részt láttam, de a színpadiassága miatt nem folytattam.

2017. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A későbbi részek ennél csak ostobábbak és bizarrabbak lesznek, szóval ha ez is sok volt, akkor kár folytatnod. Viszont azt azért hozzátenném, hogy a JoJo tipikusan az a sorozat, ami nem akarja, hogy komolyan vegyék és szándékosan, szórakoztató célzattal tömi tele magát ostobaságokkal, ergó ha ennyire komolyan veszed, akkor Te nézed rosszul. A régi 80-as akció-filmekben sem akadt fent senki azon, amikor Rambo karcolás nélkül halmozta a hullahegyeket, vagy amikor Schwarczi a Predátorban pár méterről túlélt egy atomrobbanást. A JoJo-t pontosan ezek a típusú filmek inspirálták.
2017. aug. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nézd meg!! dekomolyan :DD


tisztítja a lelket, lejjebb viszi a vércukorszintet és a kenyér árát :D nekem az egyik kedvencem


az első pár részen lehet kicsit nehezebb átrágni magad de utána nagyon király lesz ^^

2017. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Életem egyik legjobb döntése volt végig néznem. De tényleg.

A JoJo maga az univerzum, a legkirályabb királyság valaha! Generációkon átìvelő történet, idióta pózok, Dio és Vanilla Ice.

2017. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, szerintem folytatom. :)
2017. aug. 21. 21:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Most lettem túl az első évadon, ami 26 részes. Egy rövid értékelést írok azért. Eddig azt mondanám, hogy egy közepes shounennél nem jobb. Persze nálam a közepes azt jelenti, hogy az átlagtó jóval erősebb, de azért nem egy Hunter x Hunter szint. Hiányoznak belőle pl. az epic főgonosz karakterek, nekem Dio meg Cars is teljesen egysíkúak voltak. Önteltségen meg hatalomra vágyáson kívül kevés más dolog jut róluk az eszembe. Nekem ennél több kell, hogy lenyűgözzenek, lévén sok animét látott ember vagyok. Ettől függetlenül következő évad is kap tőlem egy esélyt. Végülis eddig valamennyire le tudott kötni.
2018. jan. 19. 23:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam az, aki mondta, hogy 7 rész után dobtam. Nemrégiben adtam neki egy új esélyt, és nagyon nem bántam meg! Nekem is életem egyik legjobb döntése volt!

A "2.évad" baromi ZSENIÁLIS volt!! Garantálom, hogy elégedett leszel vele! :)

2018. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!