Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyesmi animéket/soro...

Tudnátok ilyesmi animéket/sorozatokat írni?

Figyelt kérdés
Nos, olyasmit szeretnék, ami valamiféle nyomozásról szól, vagy valami rejtélyről, ami az egész sorozatban végig jelen van, és arra épül fel. Az se hátrány, ha van benne szerelmi szál is. Láttam már a Death Note-ot, Zankyou no terrort, boku dake ga inai machi-t, és valami hasonlót szeretnék most is.

2018. dec. 3. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Occultic;Nine


Előre kösd fel a gatyád, ha ebbe belekezdesz, mert pörög, mint állat :D

2018. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Á, eszembe jutott még egy!


Subete ga F ni Naru

2018. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Steins;Gate

Zetsuen no Tempest

Psycho-Pass

Shinsekai yori

Higurashi no Naku Koro ni

2018. dec. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Conan a detektiv
2018. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. dec. 4. 15:58
 6/10 anonim ***** válasza:

nem vagyok annyira jártas nyomozásról szóló animékben :D egyet láttam az viszont nagyon tetszett, de ez nem a Death Note volt, hanem a Gosick biztos akik már több ilyet láttak azok kicsit könnyűnek találhatják, és tény ez egy lightosabb anime ilyen téren, szerelmi szálnak mondható, végül nem tudom összejön a csaj, meg srác, mert utolsó kettő részt nem néztem meg ( nem fogom lespoilerezni miért ) a lényeg, hogy egy szőke baromi okos csajról szól szerethető tsundere karakter :D A fiú karakter sem volt rossz, de én nem tudtam azonosulni vele... A lánynak a bátyja egy rendőr, de valójában mindent a húga old meg, akkor most elmesélem hogyan találkoztak ( mármint a fiú meg a lány ) van egy elit iskola ahol nagyon sok babona van valamiért a srácnak is olyan neve van meg úgy néz ki mint a " Tavaszi Kaszás" ? és emiatt a babona miatt nincsenek barátai, illetve van egy babona a könyvtárban élő " Arany Tündérről" ? Bemegy a kollégiumnak a könyvtárába és felmegy a lépcsőn ahol meglátja ezt a hosszú szőke hullámos hajú lányt azok ketten meg valahogy elkezdenek beszélgetni vagy mit tudom én mit csinálni ( no perverz ) és utána együtt megoldanak rejtvényeket :D


Grafika : 2011-es anime ahhoz képest meg általában is jó grafikája van nekem nagyon tetszett


Opening : Nem volt annyira kiemelkedően jó, de rossz semmiképp sem https://www.youtube.com/watch?v=iOrkj_MFXm8 ha valaki meg akarja hallgatni

2018. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kampfer ilyen
2018. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszadónál a pont
2018. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy tetszene-e de van a Persona 3 filmek, és a Persona 4 sorozat. Játékból készültek. A P4 szerintem jobb na meg viccesebb is. Nagyon érdekes a történetük. Ha választanom kellene azért inkább a P4.
2018. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. dec. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!