Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen zsinort es eloket...

Milyen zsinort es eloket ajanlanatok folyovizi horgaszatra feederezeshez?

Figyelt kérdés
Sziasztok ismerkedem a folyovizi feederezesel es szeretnek par tanacsot kerni hogy milyen szereleket ajanlanatok folyovizre(sebes korosre) tapasztalatom az van viszont en inkabb tavakon szoktam horgaszni de most ki vettem a korosre is a horgaszengedelyt kint is voltunk fogtunk is viszont nem tartom jonak a szerelekemet milyen fo zsinort es eloket tudnatok ajanlani es most nem a dome gabor fele videokra vagyok kivancsi koszi! :)

2018. jún. 24. 13:02
 1/1 WenisteR válasza:

Szia! Tapasztalataim szerint, én inkább vékonyabb (de erős) zsinórt ajánlanék. Ha kissebb pontyok,keszegek,amurok,harcsák a célhalaid (5kg max) akkor ajánlom a NEVIS CARP FEEDER MONOFIL ZSINÓRT 350M/150M 0,14-es méretben. Előkének 0,04/0,06-os fonottat ajánlok, de 4-5kg szakítósat. Ha nagyobb halakat szeretnél fogni (5kg+), esetleg nagyobb (50g+) kosarat akarsz használni, NEVIS CARP FEEDER MONOFIL ZSINÓRT 350M/150M 0,18-as méretben ajánlom, 0,08-0,10-es fonottal. Én csalinak pop-upot használok, így lebegő fonottal horgászom.


Link:

Főzsinór 0,14-0,18 350m

[link]


[link]


Előke: 0,04-0,08 10m

[link]


[link]


Remélem segíthettem! :)

2018. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!