Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan 112. fejezetér...

Attack on Titan 112. fejezetéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mit is mondhatnék. Eléggé szíven ütött Eren karakterfejlődése. Kicsit ironikusnak tartom, hogy lassan ő lesz a főgonosz.


Amiket Arminnak meg Mikasának mondott nem gondolhatja komolyan. Persze lehet az "Új" Eren tényleg ezeket gondolja.


Szerintem Armin és Eren aligha fognak kibékülni teljesen ezek után. Azért Arminnál szerintem van egy határ, amit nem igazán tudna megbocsátani. Maradjunk annyiban hogy Eren elmélete Arminnal kapcsolatban ott megbukik, hogy Eren miatt van életben, innentől kezdve "Ülj le fiam, egyes." ergo "Mi van?" és Armin mindig is inkább a békés típus volt, lehet, hogy Bertoldt megevése után még inkább lágyabb lett a szíve, de nem tudom ez mièrt meglepő azok után, amit látott, hogy milyen az, amikor olyan sokan meghalnak, innentől kezdve jobban megérti Anniet, Reinert és Bertholdot is. Tiszta sor. Ja és Eren fiam benned 3 titán van, 3 személy emlékei, szóval akkor te háromszorosan nem vagy önmagad. :D Magad alatt vágod a fát!


Mikasa meg "kicsit" el fog válni Erentől valószínű. Igazából ráférne. A karakterfejlődése nagyon elmaradt szegény lánynak másokhoz viszonyítva. Historiával is nagyon komoly dolgok történtek hozzá képest pl. Nyilván egy mellékszereplőt bátrabban alakítanak, lévén, hogy kevésbé népszerűek. DE Mikasa túlságosan függött Erentől, ahogyan azt ő is nehezményezte most.


És igen, ott van az Ackerman klán "bevésődés" szerű viszonyrendszere a szolgáló és a gazda között. Ennek ellenére a manga második felében nem tartotta végletekig bosszantónak Mikasa viselkedését Eren, belátta, hogy eleinte féltékeny volt rá, és engedte, hogy mellette legyen, amikor szüksége volt rá. Egyszóval normalizálódott a viszonyuk, mindegy, ki mit lát bele.


Mikasa elég egyértelműen szerelmes belé. Kár tagadni ennyi idő után. Viszont Eren szerintem még mindig nem igazán érti ezt, és mire megértené, addigra késő lesz. "Szóval Mikasa szerelmes volt belém. Szóval nem csak az Ackerman átok miatt akart velem lenni. Hát így jártam..." és Jean elveszi Mikasát. XD Mekkora fordulat.


Na jó, ez a műdráma nem hiányzik ebbe a sztoriba, így is volt elég. Szerintem úgy fog záródni a kapcsolatuk,hogy mi lett volna ha...mert Eren jó eséllyel meg fog halni. Szóval hiába ez volt az egyetlen esélyesnek mondható ship ebben a mangában, nem fognak arra a sorsra jutni mint Sasuke meg Sakura, pedig jelenleg hasonló a helyzetük. XD Ugyanannyira bosszantottak ők is meg Erenék is, ám mégis kedveltem őket.XD


Na de Mikasa remélem változik egy picit ezek után. ;)



2018. dec. 11. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
De Mikasa nem lenne szerelmes Erenbe, ha nem "vésődött" volna be. Itt konkrétan arra kell gondolni, hogy miután feltámadt az Ackerman ereje Mikasának, dominó-effektusban történik az élete. Ha nem lett volna a "bevésődés" akkor teljesen más életutat járt volna be Mikasa, nem lett volna mindig Eren mellett stb. Erennek nem hinném, hogy 3 titán emléke lenne, csak 2, ugyanis kell valami ami meghúzza a ravaszt, hogy emlékezzen. Pl.: Pince - Attack Titan, Historia és a barlang - Alapító titán, Annie, Reiner - Colossal Titan.
2019. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!