Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az attack on titan nevű...

Az attack on titan nevű animének hogyan van olyan magas értékelése IMDB-n?

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
És kinek van kedve/ideje/energiája végigszenvedni 2 egész évadot, mondván, hogy "majd a 3. jó lesz"? Én csak az anime első évadát láttam, és köszönöm, de nekem ennyi épp elég volt Eren-ből. Ha az író 25 rész alatt nem tudott minimális karakterfejlődést sem belecsempészni a művébe, az nálam komoly hibának minősül.
2019. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Cáfolnám, azt a kijelentést, hogy a 3. évad jó lenne. Igen, a sztori valóban kezd kibontakozni, de megvalósításilag az összes közül ez a leggyengébb évad. Sajnos a manga legjobb történetszálát, az Uprising Arc-ot sikerült összecsapni és elfuserálni. Kenny és Rod Reiss mindenféle felvezetés nélkül lett bedobva a sztoriba csak úgy.


Ja, és amit írtam korábban, miszerint:


"A manga mentes az ilyenektől. A mangaka tudja, hogy hogyan kell ELREJTENI dolgokat egy jelenetben úgy, hogy az olvasónak ne essen le első olvasásra a dolog. Ellentétben az anime íróival, akik nem elrejtik a dolgokat a néző elől, hanem nemes egyszerűséggel kiveszik ezeket, majd utólag visszaírják."


Ez természetesen itt is jelen volt. (Gondolok itt Eren levelének tartalmára, Bertold és Ymir beszélgetéséről, az arra való visszautalásra).


A sztori jó, és lenne benne potenciál, de a sztoribord jónéhány helyen fájdalmasan gyenge. A főszereplőkről pedig nem is beszéltem... Eren pont ugyanolyan crybaby, mint az első évadban, Mikasa meg pont ugyanolyan debil, mint az első évadban. Egyiküknek sem sikerült 49(!!!) rész alatt egyről a kettőre jutni

2019. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mikasanak oka van erre, el is van a mangában magyarázva. 3 hónap alatt meg nem tudom hogy milyen jellemfejlődést vártok... Egyébként a timeskip után eléggé megváltozik Eren
2019. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!