Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nanatsu no Taizai-ban Arthur...

Nanatsu no Taizai-ban Arthur Pendragon halott?

Figyelt kérdés

A nanatsu no taizai manga szerint Arthur halott?

Ha igen, akkor többet nem, látjuk a karaktert vagy valami által újra fog élni?



2018. dec. 17. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem nem, hanem halálközeli állapotban van, de még nem halt meg. Most jelenleg nem vele foglalkozik a történet. Hogy vele mi lesz, az még a levegőben lóg.
2018. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

Na jó, megnéztem megint azt a bizonyos fejezetet. Igen, elméletileg halott. Bár, hogy őszinte legyek, én kétlem, hogy nem fog visszatérni. Ezért se emlékeztem pontosan, hogy mi is van vele. Amilyen könnyen túltette magát mindenki Arthur király halálán...Háát, erős a gyanúm, hogy ez nem a végleges állapota. Én egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyi volt a karaktere... (de, sose lehet tudni, lehet tényleg csak ennyi volt.)

Mindenesetre, most elméletileg halott. Sajnálom. Gondolom kedvenc karakter vagy ilyesmi. Ha jól sejtem, te shippeled Merlinnel. Nos, ha nem halt meg, (és én nem hiszem) akkor még összejöhetnek.


Amúgy kiírhattad volna, hogy "Spoiler" és csak lentebb részletezed a kérdésedet. Így elég árulkodóra sikerült ez a kérdés.

2018. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

0_0 Tényleg.

Köszönöm hogy írtál.

Nost már figyelni fogok hogy ki írjam a Spoiler.

Meg egyszer köszönöm. :)

2018. dec. 19. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!