Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nanatsu no Taizai Merlin x...

Nanatsu no Taizai Merlin x Arthur?

Figyelt kérdés
A mangában Merlin és Arthur szerelmesek ?

2018. dec. 5. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés. Még mindig nem tudni. Homályban vagyunk tartva.

Esetleges spoiler:

De, ha engem kérdezel, szerintem nem és az író csak húzza az olvasókat, (meg Escanor-t) hogy ezt higgyék. Nekem az a gyanúm, hogy minden Arthur/Merlin utalgatás ellenére is Escanor-ral akarja összehozni. Ez most egy szerelmi háromszög egyenlőre. Látszólag Escanor szerelmes Merlinbe, Merlin viszont Arthurba, aki meg kitudja kibe, talán Merlinbe, de igazából semmi nem biztos. :) Már arra is volt célzás, hogy Merlin voltaképpen Meliodasba szerelmes, csak sose fogja neki elmondani... Én is kíváncsian várom, hogy kiderüljön, tulajdonképpen mit is akar kihozni ebből a szituból az író.

2018. dec. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

folyt.

Esetleges spoiler:

Amúgy az eddigiek alapján, még az is elképzelhető, hogy Merlin nem szerelmes senkibe és ez így is marad. Escanor pedig már attól boldog lesz, hogy megtudja, minden marad a régiben és Arthur nem akarja elhappolni az imádottját.

Bár, én ezt a végkifejletet tartom a legkevésbé valószínűnek, de még ez is benne van a pakliban.

2018. dec. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igazából én személy szerint Merlin-t és Arthur-t shippelem.

Pontosan ezért örülnék ha össze jönnének.

2018. dec. 11. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, sejtettem. Még semmi sem biztos. Simán lehet, hogy reményeid jogosak, bár nekem a megérzésem mást súg. Nekem nagyon gyanús ez az egész. A Nanatsu no Taizaiban jellemzően semmi sem az aminek elsőre látszik, tehát ha az író az sejteti, de nem egyértelműsíti, hogy Merlin Arthur iránt táplál érzéseket, akkor szerintem rittig nem úgy lesz. A Merlin, Athur, Escanor szál még amúgy sem teljes, még mindig sok a kérdőjel a karaktereik körül. Ők jelentek meg a legkésőbb, így úgy gondolom az ő történetük és az egymáshoz való viszonyuk, legutoljára lesz tisztázva. Mindenesetre nem kell sokat várni, hogy kiderüljön. A Nanatsu no Taizai képregény várhatóan jövőre véget ér.
2018. dec. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fura én csak az 1. évadot láttam,de még így is azt érzem,hogy Arthur érez valamit Merlin iránt.
2020. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!