Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok animéket ajánlani?

Tudnátok animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg kérdés van ebben a témában. Olyan animét szeretnék, aminek jó az alapkoncepciója, jók a karakterei, jó a karakterfejlődés benne, vannak benne előre és visszautalások. Nem baj, ha van egy magávalragadó világa. Pár ilyen példa: Steins;Gate, Death note, és ha leszámítjuk a fillereket, és 1-2 haszontalan karaktert, akkor a Naruto Shippuuden, illetve részben a Death Parade, esetleg az AoT, ami sajnos túl lett hype-olva. Plusz pont, ha igényes, és rajzolt. Illetve ne legyen túlságosan hánytatott a cselekmény. Sok animét nem láttam még, de nem akarok mellényúlni.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2018. dec. 20. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Psycho-Pass
2018. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Psycho-Pass

Wolf's Rain

Boku Dake ga Inai Machi

Mahou Shoujo Madoka Magica

Cowboy Bebop

Fate/Zero

Neon Genesis Evangelion

Zankyou no Terror

Monster

2018. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Psycho-Pass tényleg jó anime.

A második válaszadóval több animében egyetértek

(Fullmetal Alchemist: Brotherhood - mindenképpen látni kell


Kiseijuu: Sei no Kakuritsu - ez is jó


Wolf's Rain - a vége zseniális


Boku Dake ga Inai Machi - időutazós, megvan benne amit szeretnél


Fate/Zero - ez is jó, kicsit hype, de a zero tényleg jó


Zankyou no Terror - ezt is nagyon ajánlom), viszont én kifejezetten untam a Cowboy Bebop-ot.


Ezeken kívül:

Nanatsu no Taizai - 100%-ban illik rá a leírásod, ha jó háttérsztorikat is akarsz, ezt mindenképpen nézd meg


Bungou Stray Dogs


Assassinaton Classroom


One Piece


Barakamon - karakterfejlődés


Durarara


Gintama - ez egy zseniális anime, viszont azt írtad nem láttál sok animét, a Gintamának pedig a paródia az (egyik) erőssége, így még nem ajánlanám, de egyszer mindenképpen próbáld ki szerintem

2018. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Assassination Classroom az örök kedvencem
2020. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!