Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok fantasy animeket...

Tudnatok fantasy animeket ajanlani mint peldaul "Noblesse", a lenyeg hogy ha lehet ne legyen kiszamithato es erdekes legyen?

Figyelt kérdés

2018. júl. 16. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon-nagyon-nagyon ajánlom a Fairy Tailt, de állítólag jó a Noragami is. Mondjuk attól függ, romantikus-barátságos-happy legyen vagy lehet véresebb? Az animék fele fantasy, bár nem mindegyik jó...
2018. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy nem mindegyik jo koszonom a valaszt
2018. júl. 18. 22:18
 3/7 xMazsolax válasza:

Ez szubjektív hogy végül kinek mi a kiszámítható.

Viszont a Vassalord hasonlít leginkább ehhez az animéhez szerintem.

2018. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy neked a Noblesse-ben mi tetszett. A karakterek, a világ, a cselekmény, esetleg a grafika

Bár ha ajánlanom kéne, akkor olvasd el a mangát, mert egy mestermű

De tudok animét is, csak segíts, hogy miben hasonlítson

2018. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A karakterek es a cselekmeny tetszett a legjobban,de a grafika sem volt rosz
2018. nov. 10. 08:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom elore is
2018. nov. 10. 08:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh, nem lesz egyszerű,mert elég egyéni egy műről van szó,de igyekszem

Ha a karakterek tetszettek (bár személyes véleményem szerint a fél órás anime-ben nem jött át rendesen, úgyhogy egy kicsit a mangára támaszkodok), akkor akire Raizel a legjobban hasonlít szerintem, az talán Kuchiki Byakuya a Bleach-ből (viselkedésben), míg kinézetben Byakuya és Sebastian Michaelis (remélem így írják). Frankeinstein-re most így nem tudok hirtelen, az emberek felé udvarias, de ha harcról van szó, főleg amikor Raizel-t kell megvédenie, eléggé sassy, overprotective yandere lesz belőle (bocsi az angolért, de nem hiszem hogy lennének ezeknek normális magyar megfelelőjük). Talán nála is Sebastiant tudnám felhozni a Kuroshitsuji-ból.

Shinwoo majdnem egy tipikus shounen karakter, csak nincsen semmi szuper képessége, tehát Naruto, Ichigo (Bleach), Natsu (Fairy Tail) meg sorolhatnám. Az, hogy mindig késik és nem érdekli az iskola is ráillik a shounen karakterek nagy részére

Még M-21-et említeném meg, ő meg az a tipikus karakter aki szenvedett meg minden sötét dolog történt a múltjában, erre szintén túl sok tippem lenne, meg se éri leírni.

De visszatérve a nem kiszámítható és érdekes cselekményhez, én személy szerint ezeket ajánlanám, még ha esetleg nem is hasonlít mindegyik annyira a Noblesse-hez:

Bleach

Steins: Gate

Noragami

Hellsing

Devil May Cry

Donten ni Warau

Kuroshitsuji

Shingeki no Kyojin

Bayonetta

Vassalord

Tokyo Ghoul

No.6

Vampire Knight?

Clyamore

Rokka no Yuusha

Code Geass

Tenrou: Sirius the Jaegar

K-Project

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteriru

Naruto? (karakterek miatt)

Death Note

Durarara!

Zetsuen no Tempest

Guilty Crown

UQ Holder

Witch Hunter Robin

Blood+

Trinity Blood

D. Gray-man

Busou Renkin

Jó, egy kicsit széleskörű lett a skála, úgyhogy nyugodtan írj rám privátban némi pontosításért. És ha szeretsz olvasni, akkor manga-kat esetleg jobban tudnék ajánlani.

De mégegyszer mondom, és a manhwa szerint gondolkodtam, és az elég sok mindent tömörít bele egy dologba, ami miatt nagyszerű és egyedi (khm, olvasd el, khm...:D). Azért remélem segítettem valamicskét.

2018. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!