Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok írni ilyen animét?

Tudnátok írni ilyen animét?

Figyelt kérdés

Egy szomorú, aranyos, romantikus animét keresek.

Felőlem lehet nagyon szomorú, vagy nagyon vicces is. Ne legyenek benne, szörnyek(max az emberi belső tulajdonság, ami a mi világunkban is megtalálható), különleges erejük az embereknek, egyszóval legyen valósághű.

Példának felhoznám a Nana, Kimi no Uso, WataMote. Ezeket láttam, és nagyon elnyerték a tetszesemet :)

A válaszokat előre köszönöm.



2019. febr. 1. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Hanasakeru Seishouonen

Kaichou wa Maid-sama

Kobato

Kuzu no Honkai

Ore Monogatari

Servant x Service

Sukitte Ii na yo

2019. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️
2019. febr. 1. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Shigatsu ha kimi no uso
2019. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Ej, láttad már XD Bocsi
2019. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
☺️
2019. febr. 2. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Steins;Gate
2019. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Animemozik:

-----------


Byousoku 5 Centimeter

(Szomorú.)


Clannad

(Nagyon hangulatos slice of life, sokféle érzelmet vonultat fel, alapvetően aranyos, vicces és drámai is)


Furi Kuri (minisori)

(Eléggé elvont, de szerethető és vicces japán humor.)



Sori és mozi:

-------------



"Kokuhaku Jikkouiinkai" anime univerzum/trilógia alkotásai

(A HoneyWorks j-pop/j-rock zenekar klippjei továbbfejlesztése és a zenekar zenéi képezik az OST-t is.)



Animesorik:

-----------


Acchi Kocchi

(Egyszerű, mint a szög, nem nagy eresztés, de végtelenül cuki. Kiskamaszokról szól, hogyan játszanak, és felvillan a szerelem is. Semmi extra, könnyed kikapcsolódást ígér.)


Air

(Szomorú, vicces és keserédes)


Angel beats!

(Vicces és drámai, megható, olykor akciójelenetekkel)


Anohana

(Hangulatos slice of life dráma, jellemfejlődésről)


Ao Haru Ride


Clannad

(Ld animemozik!)


Kashimashi

(shoujo ai)


Kimi ni todoke

(2 évad)


Kojikan

(Tabutörő, olykor drámai, többnyire vicces)


Kokoro Connect

(Elvont, kissé nyomasztó hangulatú anime, szerelmi háromszögekkel, és aranyos, humoros szituk is jellemzik, de elsősorban pszichologizáló, felnőtté válásról szóló slice of life, parapszichológiával kombinálva.)


Onegai Twins


Orange

(Slice of life, ám de időutazással kombinálva, alapvetően hétköznapi. Barátságról, szerelemről, arról, hogyan tehetünk egymásért és a rászorulókért, és a megtört lelkekért. Alapvetően dráma, és egyúttal kedves, szerethető.)


Popotan

(Egyszerre szomorkás és aranyos, bár erősen ecchi, majdnem minden részben mikor pucérak, mikor ruhásak benne a lányok - egy nőneműekből álló, időben és térben utazó családról szól, de alapvetően slice of life. A múló idő az egyik központi téma, és a szakítások, valamint hogy ki miként képes evvel szembenézni, feldolgozni azt.)


Sakurasou no pet na kanojo

(vicces slice of life)

2019. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi ❤️
2019. febr. 5. 00:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Figyi, a Kimi no uso az, amit KimiUso, valamint Shigatsu wa Kimi no Uso néven találni meg? Kíváncsi volnék a te ajánlataisra, hiszen megemlítettél egy ilyen nevűt. Ugyanis én is szeretem a slice of life-ot (mint látható :-) ).
2019. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ajj, lemaradtam, mindent leírtak, amit akartam :(


Egyet nem láttam leírva: Sakamichi no Apollo. Inkább a barátságról szól, de nagyon hangulatos anime, érdemes belenézni, - szerintem.

2019. febr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!