Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek mi volt a legelső...

Nektek mi volt a legelső animétek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 20:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

:) a Nils Holgerssonról nem is tudtam, hogy anime

Nekem először ez, illetve az Aang legendái voltak. Amit tudatosan néztem legelőször az nem tetszett - Mahouka koukou no rettousei. Ha jól rémlik a második sem, a harmadikra pedig nem emlékszem.

2019. febr. 18. 20:23
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Amiről fogalmam se volt, hogy anime (azt se tudtam még, h létezik anime a világon), de láttam anno gyerekként:


80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal


Ez egy koprodukciós spanyol-japán rajzfilm volt,

1987-88-ban készítették.


Csak néhány éve animézem tudatosan, asszem a Death Note volt az első "tudatos animém", de ez legalábbis az elsők között volt nálam időrendben, tudva, mi az, hogy anime.

2019. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ami "poén", hogy a 80-as években volt még a Barba család, amiről a korosztályom többsége nem tudta, hogy japán (anno én se).


Azóta szállóige a korosztályom részéről a "barba trükk" kifejezés. Más kérdés, hogy én utáltam a Barba család rajzfilmet...

2019. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Yu Yu Hakusho volt
2019. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Pokémon, de őszintén kisgyerekként fogalmam sem volt róla, hogy anime. :D

Szóval tudatosan az első a Death note volt. Nem hiába legendás alkotás, gyakran újranézem.

2019. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%

Első Yugioh Dm

Kedvenc mirai nikki

2019. márc. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!