Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét amiben a...

Tudtok olyan animét amiben a főhős világuralomra akar tőrni? Mint pl. : Az overlord ban.

Figyelt kérdés
A vígjáték féleket ne merjétek elküldeni és olyat sem amiben 20 házméretű csöcssel rendelkező csaj veszi körül. Azokat utálom a legjobban. Max annyi humort és csajt tűrök el mint az overlord ban.

2019. márc. 7. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj, hogy olyan animét, amiben a főhős világuralomra akar törni, nem tudok. De tudok olyan animét, ami gyakorlatilag a világuralomról szól. Bár nem a főhős akarja, de rajta kívűl egy csomóan. Háborúk is vannak benne. => 1.évad: Magi: The labyrinth of magic

2.évad: Magi: The kingdom of magic

3.évad(nak mondható): Sinbad no bouken

Én megnéztem, és iszonyat jó volt! Főleg a második évad! Nézd meg te is!

2019. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Bár igaz, hogy van benne némi humor és nőci is, de ezeket leszámítva komoly dolgokról szól. Ez inkább a második évadban mutatkozik meg igazán, ahogyan a háború(k) is.
2019. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Talán a Code Geass megfelelhet az elvárásaidnak, vagy a Death Note.
2019. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A code gest most nézem. A 17.résznél tartok. Hány részre és évadra számíthatok? A többi animét köszönöm!
2019. márc. 9. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

A code geassnek hamarosan jon a 2. Evad az Overlordban (egyik kedvenc animem) nem akar vilaguralomra Ainz..konkretan az elso evadba mikor atkerultek a masik vilagra azt mondta jo lenne meghoditani a ezt a vilagot is ezert Nazarick orzoi a 3. evadban jelentettek be ugye hogy az a celja Nazaricknak hogy megszerezze Ainznak a vilagot.

Hasonlo anime: Nanatsu No taiza (az ellenaeg akar vilaguralomra kellni a 2. Evad sokkal jobb mint az elso de latnod kell az elsot hogy ertsd a 2.-at)

Hirtelen mas vilaguralmas anime nem jut eszembe de ha kerdesed van nyugodtan irhatsz privit mert tobb mint 800 animet lattam mar :D (volt egy idoszakom mikor napi szinten 2-3 evadokat neztem meg egy este ossze vissza mindenfele animebol)

2019. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Psycho-Pass
2019. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

[link]


Overlird magyar szinkronnal... Ha érdekel

2019. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Wow. Már várom!
2019. márc. 12. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:
A Code Geass-ban rohadtul nem a világuralom volt Lelouch célja, úgyhogy nagyon nem értette meg itt az egyik válaszoló annak az animének és karakternek a lényegét.
2019. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De azt csak a végén tudtuk meg úgyhogy nekem megfelelt.
2019. márc. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!