Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Rengeteg animét láttam már...

Porkmarko0430 kérdése:

Rengeteg animét láttam már eddig kb 15 éve nézem őket de mostanában nagyon kifogytam a jóból. Ajánlanátok párat?

Figyelt kérdés
Régen mindent megnéztem a semmi történettel nem rendelkezőktől kb a legjobbakig de manapság nem tudok nézni ilyen tömeg amineket ha rövid ha hosszú és egy picit is van benne fantázia érdekel (köszönöm előre is a válaszokat)

2019. márc. 13. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Kokoro connect, és folytatása:

Kokoro connect Michi Random

(Az első pár rész ne tévesszen meg, ecchi módra indul, eléggé komoly és elgondolkodtató lesz, felnőtté válásról szól, parapszichológiával ötvözött slice of life.)


Satsuriku no tenshi (12+4 rész) (horror-thriller, ha nem baj, h van némi horror jellege is, inkább elgondolkodtató thriller, Dosztojevszkij szerű)


Grisaia no meikyuu (mozi, nyomasztó dráma)


Koe no katachi (mozi, dráma egy néma lányról)


Psycho-Pass (két évad sori + mozi, olykor groteszk-morbid, akció scifi dráma)


Sakurasou No Pet Na Kanojo (slice of life vígjáték)


Angel Beats! (egyedi hangulatú dráma, vígjáték elemekkel)


Anohana (barátságról)


Orange (barátságról)


Planetarian - Chiisana Hoshi no Yume (mini sorozat)

(Itt megtudod, hogyan üti szíven az embert egy robotlány.)


Btooom! (tőlélő akció)


Berakoma Mobiruta Mikuroba,

röviden: Mikrobi,

akkorát üt a művészi teljesítménye, hogy szétrobban a fejed tőle; akkor már inkább a magyar Mikrobi sorozat.


Lájtosabb, meseszerűbb, viszont drámai, társadalomkritikus:

Arashi no yoru ni (2D verzió, mozi)

2019. márc. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!