Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem készülnek manapság...

Miért nem készülnek manapság western és ninjafilmek? Ha jól tudom a 7 mesterlövész remakeje, és a nindzsagyilkos volt mostanában az utolsó ilyen témájú film.

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 15:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Indiános film se nagyon készül sajnos.Mint a régi Winnetou,bár abból is volt új,de szerintem nem volt az igazi.
2019. febr. 26. 15:30
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert nincs piaca.

Múltkor volt egy diagram, igazából ezeknek soha nem volt.

Most a horror a menő.

2019. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

Mert a mai népeknek más "hőseposzok" kellenek.


A horror, meg a képregényfilmek a MarvelkapitánynőpókemberThorMedvediszóember.


Meg egy westerbe hogy raksz be meleg, feka, zsidó karaktert főhősnek?

2019. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen.Más idők járnak.Amiket kedves négyes válaszoló mondtál,azokat bemutatták itthon?Vagy csak az USA-ban?Mert mozis kínálatban itthon mintha nem lettek volna,vagy csak elkerülték a figyelmemet?Pedig szerintem sokan kedvelték a Clint Eastwood féle westerneket,vagy a szegény Charles Bronson filmeket,vagy akár a Bud Spencer,Terence Hill féléket is mondhatnám.Az indiános filmek is jok voltak,főleg a Lex Barker-Pierre Brice Winnetou filmek.
2019. febr. 26. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

A magyar mozik kínálata általában is kifejezetten sovány. Csak olyan filmeket hoznak, ami garantáltan profitot termel. Az utóbbi néhány évben talán csak a "Django Unchained" és a "The Revenant" került itthon is a mozikba, de azok mögött ott állt egy Tarantino vagy egy DiCaprio. Talán még volt egy harmadik, de nem jut eszembe a címe.

2019. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért még ott volt az Aljas nyolcas is, a Magányos lovas, Csontok és skalpok, Hogyan rohanj a vesztedbe (bár ez vígjáték), Slow west, A kelletlen útitárs. Aztán a Visszatérőt indiánosnak is lehet tekinteni. Ninja 2.
2019. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,bár szerintem ezek már nem olyanok ,mint régen.Azoknak a filmeknek valahogy más hangulatuk volt szerintem.
2019. márc. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!