Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Claymore-ban Teresa és Priscil...

Claymore-ban Teresa és Priscila ereje miért lett enyhén eltúlozva?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit zavaró, hogy ennyire a többi karakter felett állnak erőben. Pl mikor Teresa röhögve 1v4-ezett. Vagy, hogy Pricila egy pillanat alatt szétkapta Isleyt.

Mintha Saitama vagy Gildarts női, szexibb verzióit látnám. Szerintem a mangaka kicsit átgondolhatta volna a dolgokat.



2019. márc. 21. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Már viszonylag régen láttam az animét, de szerintem nincs zavaróan nagyobb erejük. Rangsorolva vannak, úgyhogy ez csak természetes, hogy a top 2 erős. Ez sok játékban illetve animében előfordul. Sok hasonló példát fel lehet hozni.

És még az, hogy Theresa 1v4ezett...hát. Más shounen animékben durvább létszámkülönbségeket is láttam már harc folyamán.

Én személy szerint, Claymore-ban fedeztem fel a legkevebb hibát eddig shounen animék közül. Ha neked ez ennyire zavaró, akkor jobb ha felkészülsz, hogy ennél jóval nagyobb mérvű képtelenségek is elő fognak fordulni más animékben. De akár mondhatnék játékot, filmet, sorozatot, könyvet

2019. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!