Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Teresa című...

Szerintetek a Teresa című sorozatból Teresa vagy Aida stílusa a jobb?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha muszáj választani, Teresa.
2016. márc. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted miert? En nagyon szeretem ezt a sorozatot,mar kb harmadszorra nezem ujra,es egyre inkabb feltunik, hogy a sorozat elejen Teresa oltozkodese nem olyan kulonleges, Aida kislanyos, ahogy halad elore a sorozat valtozik a jelmez is, Aida fiatalos, de divatos holmikat hord, Teresa meg ugyan nagyon elegans, es kulonleges, szep ruhakat visel, de nem az a hetkoznapi,inkabb idosebb nokhoz illik jobban az o ruhatara. A frizura is, es a smink, a vegen fekete haj, a pandamaci sminkkel mar nagyon tulzas. Aida viszont jobban nez ki a sorozat vege fele. Aurora stilusat peldaul unalmasnak tartom, eleinte blezer bluzzal, vagy valami szimpla felso, mindig egy louis vuitton taska fityegett a karjan,kesobb hiaba lett nagyon elegans,de o meg olyan semmilyen,valahogy teljesen elveszett a tobbiek mellett. Valamiert szimpatikus sem lett soha, se kulsore, se viselkedesre, pedig elvileg o pozitiv szereplo.
2016. márc. 23. 07:32
 3/4 anonim válasza:
0%
Az egy sz*r film.
2016. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
83%

Teresa. Hogy miért? Elejétől a végéig jobban tetszettek a ruhái. Mindig is szerettem az elegáns és/vagy stílusos ruhákat. Aida ruhái az elején szerintem szörnyűek, ha úgy nézem, hogy felvenném-e vagy nem, túl kislányos. Vége felé ahogy ítad, sokkal jobb lesz, most gondolok arra amikor már viszonylag normális. Aurora stílusa is tetszik, Teresa után véleményem szerint neki vannak a legjobb ruhái. Imádom a blúzokat, nézzétek el nekem. XD

Amúgy szerintem Teresa sminkje, az utolsó részekben ahol "pandamacisan" sminkeli magát, ezzel akarták mutatni, hogy gonosz, elérte a célját. Mert ugye az elején szinte semmi smink nem volt rajta, akkor még kedves volt, történet előrehaladtával pedig emlékeim szerint egyre többet és sötétebb sminket használ.

2017. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!