Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek arról, hogy...

Kaffen kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy az Overlord régi részei magyar szinkront fognak kapni?

Figyelt kérdés

Ez az anime a második kedvencem a Bleach után és annyira örülök,hogy kap szinkront ha minden igaz.

Páran írtak,hogy szar lett, de szerintem nem.



2019. márc. 24. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Fejezd be az önreklámot.
2019. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Szívemből szóltál, első.
2019. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként annyira szánalmas gyakorikérdéseken reklámozni valamit. Most komolyan, szerinted ez annyira népszerű oldal? Alig néhány ember kattint rá az animés kérdésekre.
2019. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Unom a reklámot, fejezd be. Még mindig az a véleményem hogy a tanaka studió egy tolvaj söpredék-akik pénz akarnak MÁS munkájáért.
2019. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Hogy mi a véleményem róla? Engem teljesen hidegen hagy. Ha még nem láttam volna, akkor se magyar szinkronnal nézném, hanem japánnal. Ha meg valamiért nem lennének több magyar feliratos animék, akkor meg megtanulok japánul. De nekem a magyar szinkronos animékhez olyan a viszonyom, mint a kínai animékhez.
2019. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jorgeb válasza:
100%

A jogok sincsenek meg hozzá, fölösleges pénzkidobás lefordítani. Szerintem a legtöbben nem azért néznek animét mert magyarul van, hanem mert maga a kúltúra és a nyelv is érdekli őket. Az angol szinkronok is bűn rosszak, a magyar sem külömb.


Valóban nem lett különösebben jó szinkron, de inkább fölösleges mint szar. Jó szinkronra példa a Lucifer c. sorozatban a Tom Ellis-t megszólaltató Kárpáti Levente, hozza ugyan azt a karaktert mind hanghordozásban mind ritmusban plusz a magyar fülnek ékesebb a magyar szó.

De amíg nincsenek meg a licenszelt torzítások és effektek a karakterek hangjának úgy már rossz az egész, utána lehetne finomhangolni a magyar hangzáshoz mint pl egy Transformers, vagy rossz példának a Warcraft: Kezdetek orkjainak hangja.

A jó szinkronhoz kell az eredeti szinkron rendező vagy az az által megbízott konzultáns mint pl. League of Legends.

.

.

.

2019. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!