Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime gyerekeknek?

Anime gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy egy anime rajongó jövőbeli anya, esetleg megismertetné a gyerekét az animék csodálatos világával?


Tudom kicsit furcsa kérdés, de rengeteg anime van, amelyek kicsiknek szólnak :)

Pl: Kukucska kalandjai, Hello Kitty, Doraemon...


Számomra az animék egy új világot tártak elém, ami elképesztő és csodálatos!

Ezért szeretném, megismertetni a gyerekeimmel :)

Szerintetek jó ötlet? Vagy ti is, úgy vagytok vele mit én? :)



2019. márc. 30. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretné, akkor miért ne? Semmivel sem rosszabb, mint a mai elborult cartoon network mesék. Anno gyerekkoromban én is sok animét néztem, mert akkoriban pl a Sailor Moon és a Pokémon alap volt minden hétvégén. Aztán apránként ahogy felnőttem már nem érdekelt igazán. Most is csak olyat nézek meg aminek tényleg megfog a sztorija, de ez kb évi 1-2 sorozat. A férjem viszont függő, több száz animét megnézett már és most sem telik el úgy nap, hogy ne nézne új részeket.

Nem fogok elzárkózni tőle, hogy a gyerekünk is nézzen animéket, ha szeretne. Ha meg, akkor azt is elfogadjuk, ez nem olyan fajsúlyos kérdés nálunk :)

2019. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszat nem teszel vele. Rengeteg olyan animés ismerősöm van aki régen a tesója hatására kezdett el kisgyerekként animét nézni. Miért ne lehetne ezt szülővel is? :)


Ha szülő leszek én mindenképp leültetem majd a kicsit animézni. Ha nem tetszik neki utána ám legyen, de én akkor is megtettem ami tőlem tellet.

2019. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hű ez mind annyira aranyos :)
2019. ápr. 1. 01:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor én kicsi voltam, akkor mentek ilyen sportosak, h

Tsubasa kapitány, Mila a szupersztár, a Gólkirály,

meg a Candy Candy is akkor ment.


Egyébként még Pokémon, Vadmacska kommandó, Kaleido Star

ezek még ilyen lájtosabbak pl.

Meg volt valami Rally -s mese is. Ott nemtom volt-e benne valami durva jelenet. Ja meg még a Sámánkirály például, vagy a Megaman Nt Warrior, vagy a Párbaj mesterei, a Yu gi oh, meg az Inuyasha pl már nem tudom, mennyire durva, Naruto-nak van a leegyszerűsített változata, ahol a nagyon durva részek ki vannak szedve belőle (a másik fajtából egy részt láttam, és azt is régen, tehát nem emlékszem, hogy milyen, de talán ezt se feltétlenül a legkisebbeknek ajánlanám)

Szép meséket mutogassál neki, tehát amelyikekhez azt írtam, hogy pl nem durva, azokat pl talán lehet. Én asszem, hogy a Sámán király az is ilyen baráti, szóval az talán mehet. Na most arra gondolok, hogy Len-nek a nagybácsija, meg kezdetben 8.Faust mennyire volt benne ijesztő. Szal akkor lehet, hogy mégse, de nemtom. :) Meg mégegy eszembe jutott, erre sem emlékszem, hogy milyen, a DICE a mentőcsapat. :) Ja és még a Tini titánokat mondanám:) Meg még nemtom pl, most eszembe jutott a Bolygó kapitánya, azis valami ilyesmi, mi azt is néztük:D:D

2019. ápr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pl én nagyon szerettem a Kilari animét :D őszintén kedvencem volt. Az az anime megtanított, hogy legyek kedves, aranyos stb :D. Szóval a Kilarit is ajánlani tudom, az Himouto! Umaru-chan az is nagyon aranyos kis anime:).
2019. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2019. ápr. 1. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog, az anime a kicsiknek.

Az én gyerekeim, majd Tokyo ghoul-on és Jojo-n fognak felnőni.

2019. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!