Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én még gyerek vagyok huszonéve...

Én még gyerek vagyok huszonévesen? :S Számtek játékok, Anime nézés- ráadásul ami nagyobb gyerekeknek szól-, néha a haverjaimmal játszótéren való baromkodás este - ők 16-18 évesek-, mesecsatornák.

Figyelt kérdés

ez normális?:S Még suliba járok, fősuli!


21f


2012. szept. 5. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Későn érő vagy, nem nagy ügy. Azt tedd, amiben jól érzed magad, és hagy a címkéket másra.
2012. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Legalább te nem játszod meg magad, és vállalod, hogy ilyen vagy. Ez nagyon szép dolog a mai világban! Az animenézéssel kapcsolatban meg annyit, hogy ez nem olyan, mint az amerikai vagy más rajzfilmek esetében, hogy csak gyerekeknek meg tizenéveseknek szól. Japánban pl. a 40 évesek is mangát olvasnak, és animét néznek, és ott ez természetes. Szóval nyugi. Csak egyszerűen próbálod élvezni az életet, amennyire csak lehet ebben a csöppnyi, viszonylag lemaradt országban. :)
2012. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi a munkád? Vagy tanulsz? Csodálatos óvónéni lehetnél, vagy esetleg tanítónéni, vagy gyerekkönyvet írnál, rajzolnál.... Jézus is megmondta, "ha csak nem váltok olyanná, mint ez a gyerek itt, nem mehettek be..."
2012. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Akit az Istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek."
2012. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és lélekben még én is gyerek vagyok. :)


25/F

2012. szept. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt csinálom 25évesen (suli kivételével) , úgy hogy lassan megszületik a fiam :D


Természetesen nem megy a család rovására

2012. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális:D
2012. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az animék nem csak gyerekeknek szólnak. Példának okáért Higurashi no naku koro ni. Amúgy teljesen normális, én is nézek néha mesecsatornákat (jó nosztalgiázni) :)
2012. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!