Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan kínai animéket,...

Tudtok olyan kínai animéket, amik olyanok mint a Douluo Dalu, meg The King's avatar és van hozzá magyar felirat?

Figyelt kérdés
Kerestem hasonlókat, de a legtöbbjét nem is fordítják magyarra sajnos, pedig érdekelnének, és ehhez a kereséshez kérnék egy kis segítséget. Ahogy néztem a kínai animéket, úgy láttam a legtöbb cgi-s technikával készül már és a kultiválás a főbb témája.

2019. ápr. 19. 22:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A the king's avatarnak hamarosan lesz folytatása, de én sem nagyon találok ilyen animéket.
2019. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Azóta már sok van ha még aktuális a kérdés akkor itt van pár : quanzhi fashi ,battle trought the heaven , king's avatar (élőszereplős), Stellar transformation, snow eagle lord('s adventure),Mo dau zu shi. lehet van ennél is több én ezeket néztem eddig van amelyik fordítás alatt ál mert nemrég jött ki új évada . Remélem segítettem.
2020. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen,még mindig szívesen fogadom a válaszokat. Ezek közül csak a battle trought the heaven-t és a snow eagle lord-ot nem láttam és a többi mind nagyon király. Erre a kettőre ránézek, köszi.
2020. jún. 17. 11:47
 4/12 anonim válasza:
100%
figyelmedbe ajánlom a [link] oldalt itt elég sok hasonló kategóriájú sorozat van . Bár ezek sajnos csak angol feliratosak maximum de ha találsz egy oldalt ahol véletlen fordítanák ezt akkor nagyon jól járhatsz én itt nézem a soul land et tovább mióta nincs magyar fordítás rá (angolul persze ).
2020. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én még mondanám a Psychick Princess c. donghuát, amihez Youtube-on van magyar feliratos verzió.


Nekem a Battle Through the Heavens rettentően gyenge volt. Főleg a Douluo Dalu és a Mo Dao Zu Shi után.

2020. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én is találtam egy jó fordítói oldalt, ami nincs tele reklámmal, csak kínai animéket angolra fordítanak: [link] Én már itt nézem a Douluo Dalut és még egy párat amik egész jók, bár félek h a közelébe se érnek számomra a kérdésben szereplő animékhez. Talán még a Tales of Demons and Gods és a Way of Choices ami okésabb.
2020. júl. 25. 16:28
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos, elszóltam magam. Tele lett nyomva felugró reklámokkal. Kár érte.
2020. júl. 28. 22:11
 8/12 Killer B válasza:
Ha van számítógéped akkor tudod ezt megcsinálni. A lényeg, hogy Youtube-on van egy olyan csatorna, hogy Tencent Video és ott rengeteg kínai cucc és egyéb van. Számítógépen nyiss meg egy videót, lépj be a videó beállításásokba, a feliratokba, ott kiadja a nyelveket és ha van legalább egy nyelven felirat, az automatikusan létrehozottan kívül menj le az aljára ás ott van az automatikus fordítás válaszd ki a magyart és kész. Biztos vannak még más hasonló csatornák is, de a Tencenten mindig van biztosan felirat, legalábbis nálam mindig volt.
2020. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Enoid válasza:
Killer de ha angolul fent van akkor hogy nincs forditva magyarra? Aszem 93nál szakadt meg. Nem èrtem. Most èlő szereplősen van fent. Kicsit másabb de jó. Ajjagi forditotta de valsmi gond volt a tencentel. Vagy mi.
2021. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Enoid válasza:
Sajnos nekem csak telefon van. Angolul meg nem èrtek ennyire.
2021. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!