Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan kínai animéket,...

Tudtok olyan kínai animéket, amik olyanok mint a Douluo Dalu, meg The King's avatar és van hozzá magyar felirat?

Figyelt kérdés
Kerestem hasonlókat, de a legtöbbjét nem is fordítják magyarra sajnos, pedig érdekelnének, és ehhez a kereséshez kérnék egy kis segítséget. Ahogy néztem a kínai animéket, úgy láttam a legtöbb cgi-s technikával készül már és a kultiválás a főbb témája.

2019. ápr. 19. 22:22
1 2
 11/12 abeimp válasza:
A Douluo Dalu témához (ha még aktuális, vagy ha segítek vkinek): én már egy jó ideje követem Ajjagit, mert ő az egyetlen, aki lefordítja magyarra a Douluo Dalu-t. Igen, a 93. résznél volt a megszakadás, mert az indavideo-s oldal törölte az összes videóit. Gondolom az irányelvek vagy hasonlók miatt tették. Ahelyett, hogy visszatöltötte volna (ami lehet nagy károkat okozott volna magának), ezért egy másik oldalra tölti fel őket. Jelenleg a 175. részig fent van az összes feliratt és hozzá a videói. De azért, hogy ez ne ismétlődjön meg, ezért külön-külön teszi fel őket. Egy jegyzettömbe írja be a feliratokat és neked annyi a dolgot, hogy a Mega-ról (ott vannak fent a videók) ingyenesen letölteni, valamint a honlapon keresztül a feliratot is, és VLC media player (én ezt használom) lehet őket "összemosni" és akkor lehet is nézni őket. A Naruto-Kun.Hu oldalon van fent mindez, és ahhoz, hogy ehhez hozzáférj, regisztrálni kell, ami ingyenes. Azon az oldalon több más anime, manga fordításai megtalálhatóak magyarul. Általában én onnan szoktam mindent nézni.
2021. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Enoid válasza:
Igen megtaláltam. A ze tian ji-ből csak egy rèszt találtam. Tud valaki segiteni?
2021. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!