Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok az alábbi animékról...

Tudnátok az alábbi animékról véleményt + egy rövid összefoglalót írni, hogy miről is szólnak?

Figyelt kérdés

Aobuta

Tensei shitara Slime Datta Ken

Yakusoku no Neverland

Kaguya-sama: Love is War

Boogiepop wa Warawanai

Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue

Tate no yuusha no nariagari

Seishun buta

Dororo

Carole & Tuesday

Golden Kamuy

Kimetsu no Yaiba



2019. ápr. 27. 12:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Animékről*
2019. ápr. 27. 12:16
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Animeaddictson remek összefoglalókat találni róluk. Ne legyél rest, keress rájuk és olvasd el őket! (A legtöbbhöz vélemény is van)
2019. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amelykre rákerestem (pl. Aobuta) nem találtam semmit. Ezért kérdeztem itt. 🙄
2019. ápr. 27. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aoubuta = Seishun buta

Slime: A mostani szezonok egyik legjobb isekai animéje, főszereplőnk egy slimeként reinkarnálódik egy új világban, ahol felfedezi a benne levő potenciált, baromi erős lesz, stb.

Yakusoku no Neverland: Nos ez nem tudom mennyire spoiler, az első részben kiderül, hogy az árvaháznak gondolt intézmény valójában egy hentesáru farm,ahol kitermelik a démonok eledelét, főszereplőink és társaik innen akarnak megszökni.

Kaguya-sama: Love is War: Vígjáték, amiben a két főszereplő azon versenyzik, hogy ki vallja be előbb, hogy szerelmes a másikba.

Boogiepop: Boogiepop azért létezik, hogy megszűntesse a rosszat, ami fenyegeti az emberiséget, különböző arcokban ebbe nyerhetünk betekintést.

Doukyonin...: A főszereplő egy író, aki teljesen elzárkózott a világtól, majd a sors összehozza egy macskával, innentől figyelhetjük a karakterfejlődést és a közös életüket. Ez az anime attól is különleges, hogy a cica szemszögéből is látjuk az eseményeket. Könnyed, aranyos.

Tate no..: Isekai, főszereplőnk átkerül egy világba, ahol megkapja az egyik legendás fegyvert (?) a pajzsot, az ő feltörekvését követhetjük.

Dororo: Az anime főszereplője az apja által fel lett áldozva, de mégis életben maradt, harcolnia kell, hogy visszanyerhesse emberi testrészeit, útja során pedig találkozik egy Dororo nevű kisfiúval.

Carol & Tuesday: tavaszi szezonos anime, zenéről, szenvedélyről, barátságról leginkább.

A többire keress rá.:)

2019. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2019. ápr. 28. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!