Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik a véleményeitek az írásaim...

Mik a véleményeitek az írásaimról? Nagyon megköszönném, ha beleolvasnátok és írnátok mellé egy rövid véleményt- Bővebben lent, valamint felpontozós! (:

Figyelt kérdés

blogom:

illekony.blogspot.hu


Építő kritikákat szívesen fogadok, jöhet hideg-meleg egyaránt! Még fel is pontozlak, ha lepötyögsz pár értelmes sort!;)

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy az írás "tudásom" alapján hány évesnek tippelnétek? (itt sem vagyok kíváncsi a bunkó beszólogatókra)


Köszönöm! :)



2015. febr. 7. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiváncsi voltam és elolvasgattam az írásaidat éés.....nagyon ügyes vagy:D nekem nagyon tetszik a szókincsed:)) az "árnyak" tetszik a legjobban nem tudom miért....nem tudom ...14 vagy 14 feletti lehetsz :)

Csak így tovább!!

2015. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fogalmazásod összefüggő, szókincsed èrett, kèpes vagy vizualizálni a szituációkat, a pillanatnyi èrzelmeket pontosan, átèlhetően közvetíted. Csak gratulálni tudok. Kèrlek, soha ne add fel az írást, hisz' akárhány èves vagy, van benne tehetsèged!

Próbálj meg boldogabb pillanatokat rögzíteni, de èldd is meg azokat! Sok sikert, hidd el, van benne jövőd, mèg, ha nem is itthon, hanem más nyelven, valahol külföldön.

A kedvenc írásom tőled a Zuhanás. :)

2015. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ügyes vagy, de nekem ezek az írások túl sötétek... De persz ez csak egyéni vélemény. :)
2015. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon ügyes vagy, de ezek olyan sablonos írások, amik csak lehangolják az embert, olyan mondanivalójuk nincs, amit már ne hallottunk volna 300 tinilánytól, aki elégedetlen az életével, holott lehetne sokkal rosszabb is.

Nekem különben nincs vele más bajom, ügyesen fogalmazol, és ha kijössz ebből a "divat komorságból" akkor biztosan egyedi írásokat is fogsz produkálni. Szóval szép jövő áll előtted, csak így tovább, az embernek mindig keresztül kell vergődnie magát az ilyen korszakokon, hogy mikor megtalálja a saját stílusát, igazán jó lehessen. Ez persze csak az én véleményem, mindenki másnak úgy látom nagyon tetszenek a dolgaid, úgyhogy hajrá! :)

2015. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha ezeket 14 évesen írod akkor zseni vagy, ha 17-18 akkor elég jók, ha 23 akkor "csak" tudsz írni. Ha 25-26, akkor kissé gyenge. Ha 50+ évesen, akkor Parti Nagy Lajos vagy. Legalább is szerintem.
2015. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!