Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok Chuuya, Dazai...

Mit gondoltok Chuuya, Dazai és Atsusi karakteréről a Bungou stray dogsból?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 20:20
 1/6 Rubina07 ***** válasza:
100%

Kezdeném Dazai-al, aki az egész sorozatban a kedvenc karakterem. Nagyon összetett a személyisége. Imádom, hogy lusta és vicces. Az öngyilkos poénjai is mindig jópofák, plusz ez valósághű. Ugyanis az író, akiről kapta a nevét szintén gyakran próbált öngyilkos lenni (mondjuk neki sikerült is a milliomodik próbálkozásra). Plusz tetszik, hogy van egy sötét oldala. Mindig azon van, hogy segítsen másoknak. Nagyon merész és képes kockáztatni.


Atsushi is elég vicces. Látható rajta a karakterfejlődés. Szépen lassan rájön, hogy nem egy hasztalan senki és hogyha valamit akar, azt el is tudja érni belefektetett energiával. Egyébként jó a következtető készsége is. Nagyon jószívű, ő is mindig másokon akar segíteni.


Chuuyaról nincs különösebb véleményem. Ő is nagyarc. Kicsit ingerlékeny. Bírom Dazai és a közte lévő csipkelődést.

2019. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Miért kell minden héten kiírnod egy kérdést a BSD-ről?
2019. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ráfüggtem :D Probléma ez a 3 kérdés?
2019. máj. 5. 22:31
 4/6 Acvarius ***** válasza:
100%

Chuuya brutálisan király karakter, imádom. Van esze, de nyílván azt nem szereti használni, s inkább szétveri ellenfeleit (Edgar könyve pl.xd). Nagyon szerethető, és menő karakter. A stílusa perfecto (mondjuk mindnek megvan a király, egyedi stílusa).

S azért néha használja az eszét is (Arahabaki-s ügy).

S brutálisan menő volt a Dead Apple-ben is. 😍😍


Mondjuk az a bizonyos jelenet a Chuuya és Dazai shippereknek táptalajt nyújt. Xd



Dazai vicces, s nagyon eszes. Nem tudtam eldönteni, hogy Fjodor vagy ő az eszesebb-e. Bár, szerintem Fjodor kissé élesebb elméjű (pl. hogy megtalálják őt, az csak a technikának volt köszönhető, s a filmben amit csinált a szobában, azzal meglepte Dazai-t, habár számított arra, hogy valaki megméregezi, de hogy tudta-e, hogy Fjodor vagy Shibuzawa árulja-e el, azt nem tudom.


Atsushi kissé az agyamra tud menni... Nehéz sorsa volt, meg minden, de lö petit hisztis. S azt hallgatni folyton, hogy Kjoka-chan-Kjoka-chan, kissé irritáló. De különösebb bajom nincs, s ha összeszedi magát, akkor kifejezetten menő is tud lenni.

Bár, Akutagawa-nak drukkolok mindig. >< Várom már annak a bizonyos hat hónapnak a leteltét.

2020. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Acvarius ***** válasza:

Hm, s szerkeszteni nem lehet. Xd

A vesszőhibáért és a zárójel bezárásának elmaradásáért bocsánat.

2020. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dazai: legnagyobb forma! mindig is nagy kedvencem hogy komoly ugyekben is kepes humorral ellenpontozni a tragediat XD. vagy amikor mondja a hulyesegeit Kunikidanak es o meg leirja a naplojaba es amikor mar 66 ezredjere mondja Dazai hogy : csak vicceltem... Kunikida meg mar szintugy milliardszor fojtja meg emiatt. Imadom hogy rendkivul okos es humoros is


Chuuya: szintugy nagy kedvenc! Rohadt meno kepessege van + imadom hogy okos is (amikor Arahabakit titkolja+ legyozi ellenfeleit). Na de a sok szoparbaj, basztatas Dazaival<3 IMADOM!pld olyan merges volt mert vesztett mikozben Dazai csak kinyujtja a nyelvet (3.evad 2.resz a video jatekoknal)

Vagy Dazai: alacsony vagy! Innod kellett volna sok tejet! Chuuya: MEG NOVESBEN VAGYOK! IMADOM (nem hibaztatom azokat akik shippelik oket)


Atushi: az a gyerek is egy nagy forma! Neha szerintem a fejeben ez a : ,en meg hova kerultem?' vagy ,Dazai es Kunikida miert tarsak'

csorit eloszor sajnaltam de ahogy magabitosabb lett (foleg hogy eloszor Dazai adta neki az onbizalmat de vegul Akutagawa is beismerte hogy eros meg igenis kene elnie!) Imadom hogy annyira megijed mindentol szinte csak nevetni lehet rajta olykor

2021. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!