Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami anime, amit nem unok...

Valami anime, amit nem unok meg kb.2-3 rész után úgy, hogy kínokkal nézem, hogy hátha jó lesz majd?

Figyelt kérdés

Olyan anime, amin nem unom halálra magam esetleg? Természetfeletti erők, fantasy, akció, kaland egy kis humorral benne esetleg, és lehetőleg ne régi anime, legyen azért valamennyire jó a grafika.


Pl.: ami nekem shounenből bejött az a One Piece, Yu-yu Hakusho, Hunter x Hunter, Dragon Ball-Z-Super, Fairy Tail, Ao no exorcist, Inuyasha.


De többféle műfajból szoktam nézni animéket. Nagyon bejött még pl.: Angel Beats, Charlotte, Kekkai Sensen.


De a kedvenceim között van a Junjou Romantica, Sekaiichi Hatsukoi, Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru , Super Lovers, Hybrid Child.


Még: High School DxD, Monster Musume no Iru Nichijou.


De most legfőképpen a Charlotte-hoz és az Angel Beats-hez hasonló animére vágyom.

Köszi



2019. máj. 15. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Ai no Kusabi. Az neko mellett minden "yaoi" anime "ukéja" elveszhet. :D Bár ez az anime mondjuk túl régi...


Seinen kategóriában keresgélj, az felnőtt férfiaknak szól, többségük olyan elemeket tartalmaz, amiket felsoroltál.

2019. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Another

Nekem örök kedvenc. Annyira érdekes a története, rejtélyes, fantasy. Kissé sötét a hangulata, de nagyon jól áll neki.

2019. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem igazán értem a problémát, nem vagy nagyon válogatós minőség terén, nincs minta, amit követhetnénk, szóval ajánlani csak vaktában tudunk. Bármi jó lehet és bárminek az ellenkezője is.
2019. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Seishun buta yarou wa Bunny girl Senpai (valami ilyesmi a neve) nekem nagyon tetszett és én is imádom a Charlotte-t szerintem hasonlítanak amúgy a pubertaskori szindrómakrol van szó ha megnézed akkor majd írd meg milyen volt (érdekel hogy másnak hogy tetszik)
2019. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Bungou stray dogs! (Akció, kaland, szupererő, minden mi kell. És baromi vicces)



Nekem az egyik kedvencem. Szerintem nem lehet megunni. 3szor néztem már újra, de ugyan olyan jó. Most jött ki a 3. Évad.

2019. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Banana Fish


One Punch Man

2019. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%
Date a live, Danmachie,sao, log horozinon, overlord,no game no life, konosuba,dororo,black clover,Sousei no Onmyouji,Full metal alchemisty,slayers a kisboszorkány ( több évada is van igaz ez egy régi anime még szinkron is van hozzá) hat most hirtelen ennyi jutott eszembe :)
2019. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Petrovics Milán ***** válasza:
Sehol se látom a konosuba-t. Pedig az egy kihagyhatatlan anime. 2 évados + 1 kihagyhatatlan film. Mindenképp ajánlom.
2020. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!