Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Magyar rajzfilm?

Magyar rajzfilm?

Figyelt kérdés

Üdv!

Már nagyon régóta gondolkodok egy olyan nagyobb projekten, mint pl egy rajzfilm.

Kb már majdnem felét elterveztem: szereplők, a világ amelyben játszódik, állatok, tulajdonságok, a szereplők részletes leírása, kinézete, öltözéket, cipőket, minden évszakban más öltözék- ezzel kb megvagyok.


Ezek után elkezdtem írni az egész tartalmát, vagyis az első rész-majd eljutottam egész a 5 epizódig.


Elkészítettem egy grafikus változatát is, vagyis az első epizódnak.


A párbeszédek, szinkron, vágás, az egész megrajzolása, majd mindezt számítógépen- számomra kicsit nehéz.

Kinéztem egy tök jónak tűnő vágó-animáló programot, ami igaz, hogy nem olcsó, de az már csak az én gondom.


Stúdiót is néztem csak úgy kíváncsiságból, ahogy láttam lehet bérelni. De itt ütköztem még egy problémába, nincs szinkronszínész, vagy ezt bármilyen ember megtudná csinálni?


Én egy 2D animációs sorozatra gondoltam, így kicsit olcsóbb. Persze tudom a költségeket én állom, de mennyi az esélye, hogy ezét a projektet valaki támogatja? Persze nem az egészet.


Egy anime stílus animáción gondolkodom, de nem pont olyan, csak hasonló.


Annyira izgatott vagyok, igaz tudom több hónapnyi időt(évet)vesz igénybe, hisz én is egy karakternek az összes tulajdonságát 2 nap alatt írtam meg+ öltözék stb.


Nem vagyok biztos abban, hogy az emberek/gyereket érdekelné e az a műfaj, ha valami csoda folytán befut, akkor az nem a tv-ben lesz az is biztos :D

De mind1, szerintetek lenne rá igény, egy kaland-fantasy-tündéres anime-mese keverék lenne.


Kérlek csak normális válaszokat, egyenlőre még tök lelkes vagyok, és tele ötletekkel amiket nem szeretnék csak, úgy eldobni.



2019. máj. 17. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha képregénnyel kezdenéd?
2019. máj. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az is egy jó ötlet :)
2019. máj. 18. 09:02
 3/10 anonim válasza:
100%

Mindenképp csináld meg! Szuper lesz!

Ha budapesti vagy, hangomat én is szívesen adom, ha az elveimmel nem ellentétes. És nagyon jó a képregény! Facebook oldal, kis kedvcsinálónak, pici figurákkal, rajzokkal részletekkel...


Én is belelkesültem, minden ilyen emberi próbálkozás, alkotás olyan csodálatos.

Dokumentáld a készítés folyamatát is. Az is érdekes lehet később... vagy akár előtte is.


Gazdagmami.hu oldalon rengeteg ötlet van erre. Mármint a reklámozásra, mert azon sok múlik


Szuper vagy! Csak így tovább!

2019. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tanaka Norbert likes this xD
2019. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oh annyira köszönöm :) nem gondoltam, hogy valaki is támogatni fogja az ötletemet :) annyira köszönöm.
2019. máj. 18. 11:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy remek ötlet!

Én is sokat gondolkoztam ilyesmin, hogy kellene csinálni/miért nincs..

Ha mást nem, támogatásom, s hangom, ha kell, szívesen adom karakternek :)

2019. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm :)
2019. máj. 18. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen folytasd, több ilyenre van szükségünk. Szinkronszínésznek meg keresel pár embert interneten. Több ilyen embert is van, köztük jómagam is aki hobbiként szinkron színészkedik ingyen. Felesleges több százezer forintot költeni profi hangokra
2019. máj. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. máj. 29. 08:20
 10/10 anonim válasza:
100%

Nekem tetszik ez az ötlet 👌

Ha kell a segítségem, akkor szívesen segítek ☺️

Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.

2019. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!