Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy régen látott...

Edmond Pihe kérdése:

Keresek egy régen látott rajzfilmet, de nem találom, és a címét sem tudom. Valaki felismeri?

Figyelt kérdés
A rajzfilm, ha az emlékeim helyesek, egy kiskacsáról szól, de sajnos még ebben sem vagyok 100%-ban biztos. A történet az lenne, hogy nem tud valamilyen okból kifolyólag elmenni a szüleivel délre a tél elől, és ott ragad, de lesz egy barátja akit, ha jól tudom Pocoknak hívnak, mivel egy mezei pocok. A vége meg, hogy átvészelik ketten a telet, és újra találkozik a szüleivel. Tudom nem sok infó, de nézzétek el, mivel 15-20 éve láttam ezt a filmet még a HBO-n. Előre is kösz mindenkinek! :)

2019. máj. 17. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, de kettő jutott eszembe, ebből egyiket ha láttam, akkor szerintem csak egyszer, mert nem nagyon maradt meg.


Volt egy olyan, hogy Az első hó; abban talán volt egy Sápi; akkor ezek szerint láttam:D


Meg volt még az Alfréd a kacsa, ott meg egy vakond fogadta örökbe:)

2019. máj. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen! :D Megvan! :D A címe az, hogy "Az első hó". :) Köszönöm a válaszod! :)
2019. máj. 18. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
szivesen:)
2019. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!