Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a Fullmetal...

Mit gondoltok a Fullmetal Alchemist Brotherhoodról? Érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés

Eddig 38 részt láttam, de eléggé unom (nem is tudom, hogy tudtam ennyit megnézni belőle). Mindenki azt mondja, mennyire jó, az egyik legjobb anime meg ilyenek és szerintem is egész jó, de engem nem köt le.

A történet maga jó, a harcok is, a zenéi is nagyon jók de sajnos szerintem a karakterek nagyon unalmasak, és habár sokak szerint van benne humor, egyszer sem nevettem fel rajta (pl. Ed reakciója arra, hogy törpének hívják elsőre sem volt vicces, nemhogy századszorra.)

A főgonoszak is halál unalmasak.


Lesz ennél izgalmasabb, vagy nem érdemes folytatnom?



2019. máj. 25. 16:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nezd a 39. resz a legjvv
2019. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
obb
2019. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd még tovább, egyelőre még mindig csak a történet felépítése zajlik. De még pár rész és jópár titok kiderül.
2019. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40. epizód után már nem fogod halál unalmasnak tartani a főgonoszokat
2019. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A történet jó, sőt nagyon jó, de számomra zavaró volt benne amit humorosnak szántak. Ezzel együtt jól felépített koncepció, kiváló infóadagolással, logikus világfelépítéssel, ahol semmi sem történik ok nélkül. Izgalmas ahogy a helyükre kattannak apránként a részletek, és egy hatalmas összeesküvés bontakozik ki.
2019. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg gonosz.... Ki dönti el mi számít gonosznak? Te gonosznak érzed magad ha eltaposol pár csigát vagy leütöd a legyeket mert útban vannak? Ne emberként ítéld meg őket. A jobb animéknél amúgy sem jellemző ez a fekete-fehér világnézet.
2019. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért az FMA-ban van egy főgonosz, maradjunk annyiban. Meg természetesen vannak egyéb árnyalt karakterek is. Nevet szándékosan nem akarok mondani, de aki látta az animét, az tudja kikről beszélek :D
2019. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor nevezd főgonosznak.... Bár nekem a gonoszsága nem feltétlenül igaz. Tény hogy rengeteg szenvedést okoz. Miért kellene együtt éreznie az emberekkel? Hiszen ő maga nem ember.
2019. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: számomra figyelemreméltó volt ahogy a karakterek változtak. Ahogy felnőttek a feladathoz. Ahogy AGYILAG felnőttek hozzá.Tetszett hogy nem holmi verhetetlen szuperhősök, akiknek annyi lecsapni az ellent mint másnak a katicabogarat
2019. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp.

Most kezdődik a lényeg, derülnek fényre dolgok, meg jön a kedvenc openingem, endingem pont. Pont a 39. résznél.

És a 40. rész... hogy hogyan indult. Na odáig bírd ki. :D

2019. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!