Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fullmetal Alchemist Broterhood...

Fullmetal Alchemist Broterhood az a Fullmetal Alchemist sorozat (2003-2004) közvetlen folytatása, vagy egy reboot? Illetve a "Shamballa hódítója The Movie 2005" kihagyható, vagy az is lényeges?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A Fullmetal Alchemist Broterhood egy reboot, nagyon sok hasonlóság, a sorozat eleje gyakorlatilag ugyan az, de a harmadától, felétől egyre több, és egyre nagyobb az eltérés a két sorozatban, továbbá van egy-két dolog, amiket a Brotherhoodban nem láttunk, de megtörténtnek tekintik, és utalnak rá.

A "Shamballa hódítója" a 2003 sorozat folytatása, de kihagyható, nem lényeges, a Brotherhood-hoz pedig sehogyan sem kapcsolódik.

Bármelyik sorozat teljes értékű a másik megnézése nélkül. Bár én a Brotherhoodot láttam előbb, és azt is szeretem jobban, de 2003-as sorozatnak is jár egy piros pont, mert az kevésbé fekete-fehér a szereplők terén(ki számít rossznak, és ki jónak).

2019. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "sima" FMA egy darabig követi a manga történetét, aztán eltér.


A Brotherhood pedig hű a mangához.


Kapzsi felbukkanásával kezdődően tér el teljesen a kettő.


A Shamballa a "sima" folytatása.

2019. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!