Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok magyar szinkronos...

Tudtok magyar szinkronos animét gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Húgomnak kéne valami aranyos történet, lehet szupererős vagy varázslatos is. Nem baj ha van benne harc de azért le legyen ilyesztő és véres anime. Előre is köszönöm.

2019. máj. 30. 20:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10 éves, köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. jún. 1. 00:19
 12/16 anonim válasza:
Watamote, Bakugan <--Ha ez egyáltalán normal animének számít (De ezt majd döntsd el te. Amúgy nem biztos hogy ez a pontos címe )
2019. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy az Animeaddicts lelkesen gyűjtögeti a magyar szinkronos animéket és a japánok részvételével készült rajzfilmeket is, próbálj meg ott is rákeresni. :)
2019. jún. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kaleido Star


Vándorló Palota

Chihiro szellemországban

2019. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

A watamote az egyik legkedvencebb animém, kétszer is végignéztem,de szerintem voltak benne olyan utalások amik miatt nem szeretném hogy megnézze.

A Bakugant és a Kilarit már látta, de végül a Kaleido start kezdte el de nem nagyon érti a történetet (sajnos korához képest is kicsit lemaradott) ezért most újra a semmihez nem értő youtuberek gameplayeit nézi

2019. jún. 5. 17:35
 16/16 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire fiús lány, de ha az akkor az Inazuma Elevent ajánlom neki, focis anime, izgalmas és minden résznek van mondanivalója
2019. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!