Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van fájdalmasabb anime halál...

Van fájdalmasabb anime halál Ace halálánál?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy karakter vagy karakterek reakciójára gondolok. Ahogy Luffy lereagálta, az annyira szívhezszóló, realisztikusan tragikus és őszinte volt, hogy én is elsírtam magam :'D

2019. jún. 20. 00:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne.

Itt nem is azt sajnáljuk igazábol hogy ace meghalt hanem inkbb luffyt.

2019. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom engem eléggé megfogott Ace halála nem is Luffy reakciója miatt hanem a kérdés miatt hogy egy bűnös ember vérével az ereiben van e joga az élethez és amikor rá jön hogy mindvégig ott voltak akik ennek ellenére szerették van jó pár nagyon szomorú anime halál de számomra mindenképp az elsők között van
2019. aug. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajnáltam őt is talán jobban sajnáltam volna ha többször mutassák az anime során.

kinek mi

Nem vagyunk egyformák ezért a veleményünk sem lehet mindig ugyan az😊

2019. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pandora Hearts manga

(ajánlom mindenkinek egyébként!)

2019. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok) Úgy értettem a válaszomat, hogy a Pandora Hearts mangában van egy pár jó tragikus halál. Persze az manga és nem anime, bár van belőle anime, csak befejezetlen. Na jó, bocsi az offért :'(
2019. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!