Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Hunter X Hunter animét hol...

A Hunter X Hunter animét hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ha a régit nem nézem akkor nem fogom megérteni az ujjat ? Mejket kezdjem el nézni? De amúgy be van egyáltalán fejezve az anime?

2019. jún. 28. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyedben a 98-as 64 részest nézném meg először. Amúgy az nem régi! A régi az mondjuk egy 70-es évekbeli anime.
2019. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Be van fejezve, bár van benne néhány elvarratlan szál. A 2011-es egy feldolgozása a 98-asnak, szóval nem muszáj megnézni a 98-asat ahhoz, hogy értsd a 11-est. Mindegy melyiket nézed meg, én a 2011-eset néztem mert a réginek irritált a grafikája.
2019. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

A 2011-es nem a 98-as feldolgozása, hanem a mangáé, és egy 21 éves sorozat régi, pláne az újhoz képest. Különösen, ha a néző is annyi idős vagy még fiatalabb. Lehet, hogy diplomatikusabb lett volna első feldolgozásnak nevezni régi helyett, de legalább ennyire kekec ebbe belekötni. Az meg, hogy téged irritál a késő 90-es évek látványvilága, nem sokat nyom a latba. Ez a te fogyatékosságod.


Ami a sorozatokat illeti, a 2011-es feldolgozás pörgősebb, helyenként liberálisabban áll a mangához, ami nem feltétlenül rossz dolog, elvégre egy adaptációról beszélünk, nem pedig rekreációról. Történeti szempontból pedig a 2011-es is az elején kezdi, szóval nincs mit nem érteni, ha kihagyod az elsőt.

2019. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolom nem neked írtad ezt mert engem nem irritál a korábbi anime grafikája ! Amúgy köszi de mégsem nézem meg mert úgy hallotam hogy nincs be fejezve és én azt utalom a legjobban ha egy anime nincs befejezve ...És szerintem ez ennyi év után még már nem is lessz szóval inkább nem
2019. jún. 29. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még a manga sincs befejezve, plusz nem is nagyon halad, vagy így hagyják vagy kitalálnak neki egy manga-exkluzív befejezést. Szerintem egy jó ponton hagyták abba ahhoz, hogy ne legyen zavaró a befejezetlensége.
2019. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!