Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol lehet ezt a Mangát olvasni?

Hol lehet ezt a Mangát olvasni?

Figyelt kérdés
Close the Last doór című yaoi Mangát szeretnem olvasni mert csak 1 óva resz van még animésitve és ott nem viszik túl sokáig a sztorit nagyon jó lenne ha valahogy a neten ingyen tudnám olvasni a Mangát mert gondolom Mangában már be van fejezve ! Segítségeteket előre köszönöm

2019. júl. 12. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mangarock

mangafox


magyarul nem tudom van e, de ha ez ilyen oneshot féle lenne (ha egy ova készült talán az) akkor az se gáz ha fordítóval magyarosítod le magadnak.

2019. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

annál a két oldalnál googleba írd be először mert a mangarock nem szereti az angol elnevezéseket csak az eredeti nyelveseket.

Angolul én hiába írom be sokszor nem találja meg.


[link]

2019. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy mangago-t tudom még javasolni, ott sok ilyesmi van fenn. És szerintem valamivel biztonságosabb oldal, mint a mangafox.

[link]

2019. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!