Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nagyon gáz ha egy rendezvényen...

Nagyon gáz ha egy rendezvényen ahol animefanok anime karaktereknek öltöznek be, ott én lány létemre fiú karakternek öltözöm be? (Lent részletesebben leírom)

Figyelt kérdés

Szóval...

6 sráccal (a legjobb barátaimmal) úgy döntöttünk hogy csinálunk egy baráti cosplay-es rendezvényt (szóval mindenki ismer mindenkit). Összesen 36-an leszünk plusz mi heten (szóval 43-an) és külön csoportok lesznek (parkour, kardforgatók, táncosok, énekesek stb.) és már úgy is eléggé kilógok a sorból hogy két csoportban is benne leszek és mind kettőbe csak fiúk lesznek rajtam kívül, ez a kettő a kardforgató és a parkour csoport (a parkour csoport a legextrémebb úgyhogy azt tuti mindenki nézni fogja) és a parkour csoportnak én állítom össze a koreográfiáját szóval ha helyezést érünk el akkor ki kell állnom mindenki elé és bemutatkoznom úgyhogy mindenki tudni fogja hogy lány vagyok és hogy fiúnak öltöztem. Felhívtam 14 lányt és megkérdeztem őket hogy minek öltöznek és mindegyik lány, lány karakternek öltözik.

Szóval akkor szerintetek gáz ha fiúnak öltözöm?


A karakterek akiknek öltözök:

Servamp: Kuro (ez a kardforgató csoportban)

Naruto: Gaara (ez pedig a parkour csoportban)



2019. júl. 16. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, sőt, nem is ritka. Sok lányt láttam már cosplayelni fiú karaktert szóval számomra ez igazából nem újdonság, ahogy szerintem sokaknak se.
2019. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs ezzel. Sokan csinálnak crossplayt. (Crossplay =ellenkező nemű karakterről készített cosplay)

Én egyáltalán nem tartom gáznak.

2019. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huh... Kösz. Megnyugodtam. Már pont azon gondolkodom hogy milyen más lehetőségem lenne ha nagyon gáz lenne de így nem. Mégegyszer köszönöm a válaszokat
2019. júl. 17. 00:52
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
Önmagában a beöltözés gáz! Olyan szinten mainstream és lejáratott divat lett a dolog, hogy én kínosnak tartanám beállni a birkák közé. 30 éve még menő volt,de mára minden hülye beöltözik...
2019. júl. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Palvin Barbi is Gaarának oltözött tavaly :D


[link]

2019. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dodande ***** válasza:
0%
Igen gáz, de mivel mindenki ezt csinálja, így nem fogsz kilógni a sorból.
2019. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, teljesen természetes és elfogadott a cosplay világában. Érezd jól magad és ne törődj vele, mit gondolnak mások. Mindig lesz olyan, hogy az valakinek nem tetszik.
2019. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fogl Dorottya válasza:
Nem gáz sőt ha jól megcsinálod akkor jobban nézhet ki mint ha fiú vette volna fel
2019. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!