Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legjobb és mi a legrossza...

Mi a legjobb és mi a legrosszabb rajzfilm/animációs sorozat amit életetekben láttatok és miért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a legrosszabb a vuk 2.

szerintem ha láttad az 1.részét-ami a legjobbak között van-akkor ez nem szorul magyarázatra.

egy szégyen.

ami egészen jól sikerült az pedig a csingiling sorozat.

folyamatos fejlődést mutat az 5 része és annak ellenére,hogy gyerekmese mégsem infantilis.

2018. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
A legjobb: Tom és Jerry, 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal, Family Guy; a legrosszabb (vagy legalábbis szerintem a leginkább túlértékelt): South Park.
2018. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Kis Vuk a legrosszabb. Értem én, hogy első magyar 3D-s film, de igazán lehetett volna tanulni a nagyoktól, mielőtt belevágnak ebbe a projektbe. A mozgások, a klisés sztori, az idegesítő szinkronhangok, semmi jót nem tudok mondani.


Legjobbnak pedig vagy a Croodékat vagy az Így neveld a sárkányodat választanám. Alapból nagy Dreamworks rajongó vagyok, nagyon szeretem, hogy nem csak a gyerekeknek célozzák a filmjeiket (legalábbis én sosem érzem őket gyerekesnek, és pl. apum is szívesen megnézi századjára is velem a Croodékat, pedig ő nem szereti ezeket a filmeket). Nagyon jók a poénok, és tetszik a témaválasztásuk (sárkányok!), nálam abszolút nyerő.

2018. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dávid Erdődi válasza:
43%

A legjobbak:Johnny Test, Tom és Jerry, Phineas és Ferb, Kid vs Kat, Bolondos dallamok, Family Guy, Amerikai fater, Cleveland show, Ed, Edd és Eddy, Johnny Bravo, Frédi és Béni, Dexter laboratóriuma és a magyarok (kivéve a kis Vuk).


A legrosszabbak:Kis Vuk, Simpson család, South Park, Ben 10. (Az eredeti Vuk és a kis Vuk ég és föld, a Ben 10-nek semmi mondanivalója és tartalma nincs, unalmas szar, A Simpson család és a South Park meg borzasztóan túl van értékelve, pedig már nem egy esélyt adtam nekik, de nagyon béna mindkettő. Maradok a tényleg jó Family Guynál, amiben szintén beszélnek csúnyán, ezt is szeretem benne, de a South Parkkal ellentétben nem minden 2. szavuk valami káromkodás. A Simpson család meg úgy béna, ahogy van. Nagyon szar még a Spongyabob, arról többet nem is mondanék.

2020. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
South Park
2023. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!