Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jelentkeztem fesztiválönkéntes...

Jelentkeztem fesztiválönkéntesnek, meghallgatásnál mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

A szigetre megyek/szeretnék menni, mennyire biztos hogy bekerülök a meghallgatás után? Mennyi szabadidőm lesz, és meddig kell maradni( ott kell aludni vagy haza lehet menni)?

Mennyi pénzt vigyek magammal? A nyelvtudás előny-e?



2019. júl. 24. 14:41
 1/5 anonim válasza:
0%
Gyakorold a tèrdelèst :)
2019. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha pultozol, akkor nem sok. A nyelvtudás kell, mivel a Szigeten többségben külföldiek vannak.
2019. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak köszönöm a kultúrált válaszát, de arra nem lesz szükségem :D


2. Nem pultozok az tuti, még nem tudom mit fogok csinálni

2019. júl. 24. 15:54
 4/5 anonim válasza:
0%
Pedig lehet muszaj lesz ha akarsz vmit :) #1es voltam
2019. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A meghallgatás annyiból áll, hogy mindenki röviden bemutatkozik. Aztán ismertetik, hogy milyen munkakörök vannak és mit kell csinálnod, majd megkérnek, hogy nevezz meg kettőt, amit szívesen csinálnál, majd kettőt amit semmiképp nem. Egyébként azt nem tudják garantálni, hogy a választott munkakört fogod kapni, viszont amit nem szeretnél oda semmiképp nem, tesznek be.

Szerintem mindenkit felvesznek amúgy, mert elég kevesen jelentkeznek. Pl nekem egyik barátnőm Volt előtt egy nappal találta ki, hogy jönni szeretne, igaz telefonálgatnunk kellett párat, de aztán sikerült elintézni :D

A meghallgatáson rákérdeznek a nyelvtudásodra, ami a Szigeten jól jön, viszont nem gondolnám, hogy kizáró ok, esetleg nem osztanak be olyan munkakörbe, ahol sokat kell beszélni.

Mindenki csak 6 órát dolgozhat és két műszak között el kell telnie 11 órának. A szabadidődben azt csinálsz, amit akarsz, kivéve, ha ügyeletes vagy. A Staff kempingben van a szállás, de ha pesti vagy szerintem nem muszáj sátraznod. Viszont így jobban megismerheted a többi önkéntest :D

Napi 1x meleg étel, plusz a fesztivál területén van Lidl, ahol a péksütik nagyon olcsók szóval kajára nem kell annyit költeni, a pia már más kérdés :D

2019. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!