Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért hallok hangokat a...

Smileeh kérdése:

Miért hallok hangokat a marihuánától?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kíváncsi olyan kommentekre, hogy drogos, nem kéne szívni, a fű rossz stb.

Szóval 6 éve szívok marihuánát, de csak hetente 1x kb.

Eddig mindig jó volt, ellazultam, megjött az étvágyam és tudtam egy jót aludni tőle. Viszont az utolsó 3-4 alkalomnál már csak azt éreztem, hogy nem bírok egy helyben állni és sétálnom kell, teljesen kiszárad a szám, akkor is ha sok folyadékot fogyasztok, és ami a legdurvább és a lényeg is egyben: logikátlan gondolatok cikáztak a fejemben megállás nélkül, pánik, mindenkit otthagytam mert egyedül jobb volt sétálni, és megállás nélkül fura gondolatok cikáztak a fejemben, egyáltalán nem agresszívak, csak semmi értelmük nem volt.

Folyton azt éreztem, hogy aki rámnéz, tudja, hogy be vagyok állva, mint a sz*r.

Ja és néha rándul egyet a kezem vagy a lábam. Koordinálatlan a mozgásom, nem birok értelmes dolgokról beszélgetni és menekülnöm kell. A hangok megállás nélkül kérdezgetnek és válaszolnak is egymásnak..

Ez valami betegség, amit a fű hoz elő?

Veletek volt már ilyen?

27/L



2019. júl. 27. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Egyik ismerősömnek is voltak hallucinációi, a végére a pszichiátrián kötött ki. Már tiszta egy ideje.
2019. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%

Az is lehet ez pont valami ilyen erősebb, csavarósabb fű volt ami akkor pont ezt hozta ki az aktuális állapotodból.

De az is lehet hogy le volt valamivel fújva (pl szintetikus kannabinoid) és ez miatt volt ilyen hatása.

Az erősebb cuccok alapból okozhatnak pánikrohamokat, pszichózist, skizofréniát, vagy ilyen furcsa tüneteket... Manapság már nem lehet tudni hogy módosítva van e valamivel a fű amit az ember vesz, de pl a Csehek már génkezelték is, és egy erősebb 38%-os thc tartalmú fű legalább olyan veszélyes lehet mint a mai bio-k.

Minden esetre egyenlőre nem kell nagyon megijedni, csak megbízható helyről érdemes venni, és figyelni hogy rendszeresen előfordulnak e hasonló tünetek. Ha nem - akkor inkább ez csak véletlen volt (set-setting) és nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Talán legközelebb érdemes még óvatosan, kisebb mennyiségenként bevinni a megszokott mennyiséget 😊

2019. júl. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
74%
Amúgy én 15 éve szívok rendszeresen, és sokszor előfordult hasonló eset. Ez idő alatt többször volt élményem olyan füvekkel amitől hangokat, de volt pl hogy konkrétan zenét hallottam a fejemben. Néha előfordul ilyen (főleg ha fáradt az ember) szóval egyenlőre felesleges túlparázni. (34/F)
2019. júl. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fű tud ilyet előidézni. Viszont előhozhat skizofréniát is, aki hajlamos rá.
2023. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!