Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 2en vagyunk haverral most...

2en vagyunk haverral most nincs pénzünk se. Ő 15/F én 17/F nagyon unatkozunk. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindent csinálunk bicikli futás gepezes film nézés setalas bármit csinálunk unatkozunk és nincs ötletünk mit csináljunk. Fogyatékosok kíméljenek ezekkel a kérdésekkel: "melegek vagytok?" nem nem vagyunk azok csak szomszédok 5eve már. És nem tudunk mit kitalalni. Normális válaszokat előre is köszi :)

#pénz #unalom #nem tudjuk magunkat feltalalni #unatkozom.
2019. júl. 29. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Segítsetek a szüleiteknek. Keressetek diákmunkát.
2019. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már találtam munkát de csak szerdán megyek dolgozni. Szülők meg mennek dolgozni és már kész a lakás :D
2019. júl. 29. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Társasozzatok, fúrjatok, faragjatok. Bármit amit otthon lehet amihez nem kell pénz. Kártyázzatok akár
2019. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
17f??? Akkor mehetsz diákmunkázni! Uccu neki. Unatkozni sem fogsz, meg valamicske pénzecskéd is lesz
2019. júl. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20:09 azt már csinaltuk párszor és ketten meg nem olyan jó tarsasozni. Hát építkezés talán jó azt meg megjegyzem. Kedves 2:48 már írtam hogy én már diákmunkán vagyok. Pénteken megyek is. Ma megyek orvosi vizsgálatra. Amúgy azért köszi a válaszokat meg jöhetnek ha van.
2019. júl. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!