Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem nézi senki a YouTube...

Miért nem nézi senki a YouTube csatornámat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok időt töltök, a videók felvételével, szerkesztésével. Az ismerőseimnek megmutattam, nekik tetszett. De rajtuk kívül senki más nem nézi a csatornámat. Miért van ez?

2019. aug. 1. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért mert senkit sem érdekel, vagy azért mert nem jut el a célközönséghez.
2019. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van Youtube csatornád? Sajnos sokszor hiába jók a videóid, sok idő kell, hogy "befuss". Milyen témában egyébként?
2019. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 éve töltöttem fel az első videómat, viszont csak fél éve vagyok aktív, mármint fél éve töltök fel rendszeresen, minden héten videókat.
2019. aug. 1. 22:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként szórakoztató, vicces videókat szoktam feltölteni.
2019. aug. 1. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Igy nem lehet érdemben válaszolni, küld el csatornád linkjét
2019. aug. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

videókat az alábbi módokon nézik az emberek:

1. irántad és a videóid iránt érdeklődnek, feliratkoznak rád, rád néznek, keresik miattad. ők vagy a rokonaid, barátaid, vagy valahol valamilyen formában már tudják, hogy érdeklik őket a videóid. ezt a rajongó tábort valahogyan fel kell építeni, máskülönben erre nem számíthatsz. többek közt erre való az a kérés is, hogy iratkozzatok fel, osszátok meg másokkal. ha megkéred rá az ismerőseidet, talán megteszik - főleg, ha tényleg jónak tartják, nem csak hízelegnek vele.

2. direkt linken nézik, mert valaki ajánlotta nekik. ez leginkább akkor történik meg, ha az előző pont végén írtak szerint bátorítod rá azokat, akiket ismersz, illetve aki legalább valahogyan eljutott oda, hogy megnézze.

másik gyakori előfordulása, hogy annyira jó a videó, hogy maguktól is osztani és ajánlani kezdik az emberek. ennek tipikus esete a vírus videó.

akkor is ez történik, ha valamilyen oldal ajánlja a videód. minél nagyobb forgalmú az adott oldal, annál nagyobb eséllyel hoz sok nézőt. főleg valamilyen témába vágó videókkal esélyes, hogy az adott témával foglalkozó oldalak felkapják és megosszák a saját közönségükkel. extrém esetben akár Index vagy más hasonló oldal is felkaphat egy-egy videót. de nem minden videóval van esély ilyen helyre bekerülni. főleg azelőtt, hogy a videó már önmagában nagyon népszerűvé válna.

3. rákeresnek valamire és a te videódat dobja ki vagy a Google keresésnél, vagy a YouTube kereső mezőjében keresve. ezt úgy érheted el, hogy amire keresnek, arra váalaszol a videód címe, leírása, kulcsszavai, vagy olyan oldalak, linkek, kontextusok, ahol a videód megjelenik, ezért a YouTube úgy gondolja, érdekelni fogja a felhasználót.

ez egy oktató, tutorial, informáló, stb. videónál könnyebb, mint humoros videókkal, mert arra valószínűleg inkább keresnek az emberek "hogyan kössem meg a nyakkendőmet", mint hogy "nevenék egy jót"...

4. a nagy népszerűség, megtekintések tömegessége és a hasonlóságok miatt ajánlja az algoritmus. erre kisebb csatornák esetén kevesebb az esély, minél több nagy nézettségű videód van, annál esélyesebb, hogy összejön.

2019. aug. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
27%

Megnéznétek az én csatornámat is ? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Főleg a Szökéses videóra.


https://www.youtube.com/watch?v=oSBgrIdxbRc


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=BR_kKyUajPc

2020. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!