Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzre van ilyenkor...

Mennyi pénzre van ilyenkor szükség?

Figyelt kérdés
Szülinapkor beülünk egy viszonylag jó bárba 6-an és mindent a szülinapos fizet. Mindenki iszik,de senki sem teljesen részeg. Mennyi pénzre van szükség minimum?

2019. aug. 11. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a barátaid, hogy mennyit tudnak enni/inni, illetve hogy pontosan hova akartok menni.

A neten általában minden bárnak van ital és étellapja, az alapján pedig kikalkulálod, hogy kb. mennyit kell vinned.



Nekünk hatunknak:

Biztos mindenki enne egy hamburgert, az kapásból 6x1.500

Indítónak egy rövid mindenkinek (6x800-1.300)

Lecsúszna 1-2 sör fejenként (ki többet, ki kevesebbet) (10x1.200 körül)

Bort is tuti innának páran, ezért számolnék egy üveg átlagosabb rosét, ami 4.000

Na meg akkor még a koktélok is, számoljunk legdurvább esetben 3-4 fővel, ami megint 3-4x 1.500-2.000 körül.


Így összesen én, ha az öt jól ismert barátomat vinném el egy jobb budapesti bárba és tényleg nem az a lényeg, hogy mindenki részeg legyen, hanem csak hogy beszélgessünk, akkor minimum: 40.000-50.000 Ft-ot vinnék el magammal.

2019. aug. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kisvárosban ez számít a legjobb bárnak, de nincsenek olyan óriási áraik. Itt ételt nem lehet fogyasztani. Általában, ha járunk, akkor 2-3-an vodkát iszunk red bullal vagy valami gyümölcslével, a többiek pedig Metaxát kólával.
2019. aug. 11. 09:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a válaszod, hasznos volt!🤗
2019. aug. 11. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Mindent a szülinapos fizet? Bazky, én letagadnám, hogy szülinapom van. Az én időmben a haverok dobták össze.
2019. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!