Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szórakozási lehetőségek...

Milyen szórakozási lehetőségek vannak a bulizáson kívül?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és megelégeltem hogy úgy élem az életem hogy semmit nem csinálok, ezért szeretnék normális programokat csinálni, bulizás viszont egyátalán nem vonz,koncertek se,opera,színház is kizárva, túrázni szeretnék majd meg moziba menni, de ezeken kkívül még milyen kimozdulós programot tudnék csinálni?

2019. aug. 12. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Kis, ingyenes koncertekre menj. Teljesen más élmény. Most voltam egy olyanon ahol 10en voltunk. Az előadó személyesen hívott meg, szívből zenélt, azt játszott amit ő akart, nem amit a producerek mondtak. És voltak a dalokban pontatlanságok, apró hibák, amik még érdekesebbé tették az egészet. Teljesen magával ragadott. Ja, és mindezt teljesen ingyen.
2019. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Beülős helyek, ami nem buli, csak beültök egy-egy sörre, én azokat tökre csípem. Van, hogy nem is csinálunk semmit, csak sétálgatunk a városban... Kávézni beülni, bowling, billiárd is tök jó program szerintem. Strandok, különböző fürdők... Sok minden van :)
2019. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!