Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha Honfoglalóhoz létezne...

Ha Honfoglalóhoz létezne kérdés adatbázis illetve válaszoló, ki használná?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel megölné a játékélményt, egy egy a haverjanak menoskodo, vagy fogadasbol jatszo emberen kívül nem sok ember...

Mi jó abban ha így csalsz?

2019. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hülyegyerek, akik nem értik mi a játék lényege. Nem attól lesz sikerélményed, hogy egy bot játszik helyetted, és kimaxolja az összes kérdést, hanem hogy TE meg tudsz válaszolni valamit, mert van rá eszed. Az online toplista meg ilyen virtuális eredmények csak azokat izgatják, akik az életben nem tudnak sikereket elérni, és a netes teljesítményt értékelik fel helyette, hogy legalább ott van a nevük.
2019. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem főleg olyanok akik csalni szeretnek, vagy semmit nem akarnak tenni azért, hogy nyerjenek


én is akartam régen ilyet csinálni, de nem a csalás miatt, hanem a programozó kihívás miatt, el is jutottam egy darabig, de nem nagyon volt időm és kedvem folytatni

csináltam dolgokat amiket valószínűleg soha nem fogok publikálni, sőt van olyan ami a mindennapi életet könnyítené meg sokaknak, de cserébe van egy elég nagy hátránya, emiatt nem szeretném ha sokan használnák


ha csinálsz ilyen programot gondold át a következményeket mielőtt kiadod

2019. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki.
2019. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel pont a játék lényege veszne el.

Legfeljebb egy rossz kérdések gyűjteménye érdekelne, ha már ők nem hajlandóak javítani a hibás kérdés-válaszokat (régebben így volt, lehet hogy már nem)

2019. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!