Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválozás? Ki hogyan...

Fesztiválozás? Ki hogyan csinálja? Mikre éri meg elmenni?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék menni a lehető legtöbb ilyen fesztiválra (inkább többre megyek mint egyre, mert így gazdaságosabb mivel nem kell szállás ha 1 napra megyek, minden fesztiválon a számomra legjobb napra tervezek menni szerintetek ez jó megoldás?)

Soha nem voltam még így nagyobb fesztiválokon szóval idén egy kicsit megindulok xd

Viszont ez azért elég költséges ami részemről nem lesz gond mert dolgozok meg rakom félre már most viszont érthetően ebben nincs társam mert ismerőseim max 1 re mennek. Szóval érdekelne van valami ilyen fesztivál toborzó? Akik szintén terveznek menni azokkal dumálni előtte, vagy akik szintén egyedül mennének? Erről mondjuk sehol sem hallottam.

Ezen kívül érdekel (fellépőket most tegyük félre) összességében melyik fesztiválok a legjobbak? Maga az élmény.

Van értelme külföldi fesztiválokra menni? Igaziból utazgatni is akarok szóval ez így a kellemes a hasznossal lenni. (Igaziból max 1 re tudnék mert azért nem szakadt rám a bank) és elvileg a legjobb ilyen külföldi fesztivál a Tomorrowland valóban olyan jó? Megéri 1 napra kimenni?

A jegyeket mikor éri meg megvenni? És mikor lehet eleve? Meg gondolom mindig benne van, hogy lemondja valaki de mikorra lehet már biztosabban tudni? Megéri egyből megvenni vagy csak előtte 1 héttel pl? Csak akkor már sokkal drágább nem?

Igaziból sok kérdésem van és minden ezzel kapcsolatban érdekelne szóval aki szeret erről beszélgetni az ne tartsa magában a dolgot :) Köszönöm!

19/F



2019. aug. 17. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát Tomorrowland-re nem érdemes és nem is tudsz kimenni egy napra mivel nagyon nehéz jegyet szerezni. Tavaly 30 perc alatt fogyott el az összes jegy! Idén én is megpróbálom hát ha szerencsém lesz.

És a TML-en csak Dj-k vannak mert ez egy Elektronikus zenei fesztivál.Minden évben változik a téma, Mindig máshogy méz ki az óriási nagyszínpad az egész fesztivál témák szerint van berendezve. Még a jegy is egy különleges dobozban érkezik.


Amit ehez hasonló feszt.: Ultra music Europe ,Electric Love, Creamfield,Untold, Mysteryland

Defqon1 (itt csak HardStyle és egyéb durvább elektronikus zenék vannak)


Ha vettél jegyet egy fesztiválra és nem tudsz elmenni akkor általában nem veszik vissza szóval vagy buktad vagy eladod.

Általábanilyenkor érdemes megvenni a jegyet mert most olcsó és azért már látod hogy kb. kik lesznek a fellépők.


Fesztivál toborzó vagy ember keresőről nem tudok pedig nekem is jól jönne mert egy ismerősöm sincs aki hardstyle-t hallgat és nagyon szeretnék elmenni a defqon1-ra vagy a qlimaxra.


Bocs ha valamit nem érthetően vagy rosszul írtam, késő van 😁

2020. jan. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!