Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó animék az elmúlt ~3 évből?

Jó animék az elmúlt ~3 évből?

Figyelt kérdés

Jó alatt azt értem, hogy kb 0 fanservice van benne, nincsenek zselatinként rezgő mellek, pedofília (/lolicon/iskolás lányok bugyivillantása), verfertozes, vagy hárem. A történetnek van célja is, nem csak az, hogy a főhős szörnyeket kaszabol, a karakterek pedig érdekesek és jól megírtak (szóval nem az van, hogy "ez itt Tamao-kun, aki egy teljesen átlagos, unalmas középiskolás, de jaj!!! valaki elrabolja az anyját, ezért fel kell fedezni hogy mindvégig volt valami hiperszuper ereje és igazából ő a Megváltó!! De szerencsére ott van mellette a tsundere Sakura-chan, akinek az az eletcelja, és egyetlen tulajdonsága hogy segíti Tamao-kunt".


Ezeken kívül kb bármi jöhet slice of lifetól kezdve horroron át fantasyig, és a hossza sem számít.


Koszi.


2019. aug. 23. 12:01
 1/8 anonim válasza:
25%

One Punch Man. Egyébként neked az (általában közép) iskolás lányok bugyivillantása hogy kacsolódik össze a pedofíliával? Nem kötekedés, csak nem szeretem, ha rosszul használják ezt a szót, mert akkor tulajdonképpen

majdnem minden 13-18 éves pedofil. Amit pedig ajánlottam a shounenek paródiája, 2 db 12 részes évada van. Deadman Wonderland-ről nem tudom hanyas (2014-es talán), de megéri ránézni (kicsit komolyabb shounen), illetve a Promised Neverland is ígéretes (még nem kezdtem el nézni, ez nem shounen.)

2019. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy kapcsolódik össze hogy a kiskorú az számomra kiskorú; legyen 7 éves, vagy 14 éves, márpedig nem akarom kiskorúak bugyijait nézegetni. Persze lehet a pedofília ezen ágát ephebofilianak, vagy minek becezni, de számomra egy és ugyanaz a kettő.

Plane hogy az átlag 18 éves lányok az animekben így néznek ki

[link]

Ő ha jól tudom tényleg 18 éves a re:zeroban.


Az animeket viszont köszi, a one punch man tetszett is anno, bár elfeledkeztem róla szoval a 2. évadot be kell pótolom :D

És a deadman wonderlandot is néztem, amikor anno kijött, és tetszett is, (még a mangat is letoltottem :D) bár manapság nem ilyeneket keresek (kb pont az a kategória amit leirtam: x-kun tök átlagos amíg nem történik vele valami szörnyű, de aztán kiderül hogy igazából mindvégig különleges volt, ott van mellette y-chan, akinek az egész élete x-kun körül forog, és az anime 70%a harcokbol áll)

Ennek a promised neverland-nek meg utána nézek :D

2019. aug. 23. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem láttam de a listámon van:

Dr. Stone

Vinland Saga

The Promised Neverland

Overlord

That time i got reincarnated as a slime


Láttam már:

Kimetsu no Yaiba

Dororo

Tate no Yuusha no Nariagari

Attack on Titan

RE:Zero


Log Horizon már nincs benne abban a 3 évben, de nagyon ajánlom. Azon kevés animéim közé tartozik, amikben tényleg meg is szerettem a karaktereket.

2019. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehát akkor ~2016-ig visszamenőleg?


•••2016•••

91 Days

Drifters

JoJo no Kimyou na Bouken Part 4: Diamond wa Kudakenai

Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu


•••2017•••

Little Witch Academia

Made in Abyss

Mahoutsukai no Yome

Uchuu Senkan Yamato 2202: Ai no Senshi-tachi


•••2018•••

Golden Kamuy

Sora yori mo Tooi Basho

JoJo no Kimyou na Bouken Part 5: Ougon no Kaze

Violet Evergarden


•••2019•••

Dororo

Vinland Saga

Yakusoku no Neverland

2019. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Attack on Titanra még egy szavazat
2019. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Banana Fish

Carole & Tuesday

Natsume Yuujinchou folytatásai

+Chihayafuru (nem mostani anime, de a 3. évadja idén októberben jön ki)

2019. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uccsó válaszoló vagyok, a Mo Dao Zushit ajánlanám, ez kínai készítésű, de mindenképp érdemes belenézni.
2019. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit nem láttam említve az talán a Violet Evergarden? Sokkal komolyabb anime, mint amilyennek tűnik:)
2019. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!