Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szabadidős tevékenység Nyíregy...

Szabadidős tevékenység Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Egy évre szakváltás miatt abbahagyom az egyetemet, addig keresnék tanulás mellé valami szabadidős tevékenységet, ami kikapcsol.

Az összes barátom másik városban él/tanul, ezért szeretnék valami olyan tevékenységet találni, ami kimozdít otthonról. Pl hallottam, hogy Debrecenben van valami művészház-féle, ahova heti 1x-2x összejárnak az emberek festeni. Itt nincsen hasonló? A neten nem nagyon találtam, de hátha ti tudtok valamit. Emellett mit ajánlanátok még? És ha lehet, bizonyos területen belül konkrét helyet írjatok, például sokat segítene, ha mondjuk a táncot ajánljátok, írtok mellé egy csoportot/tánctanárt, akihez/ahova érdemes menni.

Előre is köszi a segítséget! 19/L :)


2019. aug. 27. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem Nyíregyházát, de megpróbálok segíteni nem Nyíregyháza-specifikus tevékenységekkel:)


Menj el sportolni! Nem kell elmondanom, miért:D Próbálj ki konditermi edzést, úszást, parkban kocogást, bármit, amihez kedved van.


Én például most kezdtem el bűvészkedni, persze amatőr szinten, csak kártyatrükkökkel kezdtem egyelőre, szerintem jó móka.


Tanulj saját magadtól, iskolától függetlenül valamit - nyelvet, otthonfenntartáshoz szükséges dolgokat, nem ismerlek eléggé ahhoz, hogy tudjam, mit (nem) tudsz :D


Remélem, tudtam segíteni.


21F

2019. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konditerembe valószínűleg fogok járni, és amúgy a többi is jó ötlet, csak itt most az a lényeg, hogy kimozdítson itthonról. Mert amúgy van egy csomó itthoni hobbim, szóval ellenék, csak hát az összes barátom szét van szórva jelenleg az országban és nem akarok egyedül lenni. De azért köszi :)
2019. aug. 27. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Bebaszás a Bástya presszóban
2019. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Best advice ever XD
2019. aug. 27. 20:11
 5/6 anonim válasza:
Én a teniszt akartam kipróbálni nyiregyen de még nem értem oda:/ 19f
2019. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az, veled tartok, ha gondolod... :D
2019. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!