Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Far cry 4 ismeretlen jármű,...

Far cry 4 ismeretlen jármű, mi volt ez?

Figyelt kérdés

Remélem hogy jó kategóriába (raktam)

Helyzet az, hogy láttam egy számomra ismeretlen járműnek tünő dolgot a naptól balra. Nagyon megijedtem, de megpróbálom leírni hogy nézett ki:

- Szürke színű,

- Fényes, szilárd tárgyi tükrözése volt,

- lapos hasú korong alakú de kicsit elnyult. Ennél többet nem láttam belöle de lebegett az égen majd csak eltünt. Láttatok ilyet? Ez nem kitalált, tényleg ott volt. De nem tudom mi volt. Segítetek?



2019. aug. 28. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Egy ideje újra láttam a tárgyat az égről.

Arra jutottam hogy:

- grafikahiba,

-egy madár rosszul betöltött textúrája.

Nem tudok még pontos adatot, de kérek mindenkit hogy segítsen!

Mi ez a jármű vagy akármi

2019. aug. 30. 18:53
 2/5 A kérdező kommentje:
A nyomozást leállítottam, mert nem jutottam többre.
2019. szept. 9. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem felejtem akkor betöltöm a játékot és ránézek a dologra. Egyébként szoktak a fejlesztők becsempészni secret dolgokat a game-ba.)
2019. szept. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem olyan régen újra láttam. Nem hasonlított bugos madárra. Úgy repült, mint egy repülögép. Hangja volt. Olyan volt, mint egy eltorzított mosógép hangja. Nagyon ilyesztö volt. Kérek mindenkit hogy ha tud, akkor segítsen.

Újra leírom hogy nézett ki:

Szürke szilárd tükrözésü korong alakú kicsit kalap tetejü.

Nagyon ilyesztö volt!!

2019. okt. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!